Stáhnout výprodej (csv formát)
Řazení: název
Typ výpisu: výpis s obrázky tabulka
5 6 7 8 9 10 11

redukce IDE - CompactFlash (na kabel)

redukce IDE - CompactFlash (na kabel)
Úhlová kabelová redukce pro CF/IDE. Napájení je řešeno přes standardní počítačový ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

redukce IDE - CompactFlash (na motherboard)

redukce IDE - CompactFlash (na motherboard)
CF/IDE s IDE konektorem pro přímé zasunutí do konektoru na základní desce. Napájení ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

redukce miniPCI - PCI pro CM9

redukce miniPCI - PCI pro CM9
Tato redukce Vám umožní vložit většinu miniPCI karet do běžného stolního PC s volným ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

Router Linksys BEFVP41-EU, 1xWAN (Cab./DSL/VPN)+4xLAN

Router Linksys BEFVP41-EU, 1xWAN (Cab./DSL/VPN)+4xLAN
Router Linksys BEFVP41, 1xWAN ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

S+2332LC10D Pár MikroTik SingleMode SFP+ modulů 10G (10km)

S+2332LC10D Pár MikroTik SingleMode SFP+ modulů 10G (10km)
Pár Single Mode 10G SFP+ modulů pro spoje do vzdálenosti 10km. ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

SFP WDM transceiver (SPB-7610CIS) 1,25Gbps, 1000BASE-BX10,LC SM,10km,TX 1310nm, 3,3V, Cisco kompat.

SFP WDM transceiver (SPB-7610CIS) 1,25Gbps, 1000BASE-BX10,LC SM,10km,TX 1310nm, 3,3V, Cisco kompat.

SFP WDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul ...


Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

SFP WDM transceiver (SPB-7620CIS) 1,25Gbps,1000BASE-BX20, LC SM, 20km, TX1310nm, 3,3V, Cisco kompat.

SFP WDM transceiver (SPB-7620CIS) 1,25Gbps,1000BASE-BX20, LC SM, 20km, TX1310nm, 3,3V, Cisco kompat.

Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických ...


Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, LC simplex, SM, 10km, TX 1550nm, 3,3V, Cisco kompat.

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, LC simplex, SM, 10km, TX 1550nm, 3,3V, Cisco kompat.

Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro ...


Zbozi je ve výprodeji

Siemens - GIGASET REPEATER 2.0 Gigaset - opakovač signálu

Siemens - GIGASET REPEATER 2.0 Gigaset - opakovač signálu
Repeater slouží ke zvýšení dosahu bezdrátové DECT/GAP sítě základen typu Gigaset. ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

Siemens Gigaset DE310IP PRO Gigaset - IP šńůrový telefon, 2x SIP účty, 2x RJ45, POE

Siemens Gigaset DE310IP PRO Gigaset - IP šńůrový telefon, 2x SIP účty, 2x RJ45, POE
Zařízení Gigaset DE310 IP PRO je IP telefon s profesionálními funkcemi.Snadné uvedení ...

Zbozi je ve výprodeji

Solární regulátor CARSPA ENS12/24V-40A s LCD

Solární regulátor CARSPA ENS12/24V-40A s LCD
Solární regulátor pro solární fotovoltaické panely. K regulátoru jednoduše připojíte ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

Spojka multimode duplex ST/SC

Spojka multimode duplex ST/SC
Spojka multimode duplex ST/SC ...

Zbozi je ve výprodeji

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode, simplex

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode, simplex
Optická spojka SC/SC, multimode, simplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

StandardBox_5_17_90_V_R SLL • Sektorová anténa 17dBi (90°)

StandardBox_5_17_90_V_R SLL • Sektorová anténa 17dBi (90°)
PROFI datová anténa s kusově laděným provedení a garancí U-NII a HIPERLAN (5.0 až ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

Systém solárního osvětlení CARSPA SL1007 - vč. 10W solární panel, 7Ah baterie, 1x Led 3W, 5m kabel

Systém solárního osvětlení CARSPA SL1007 - vč. 10W solární panel, 7Ah baterie, 1x Led 3W, 5m kabel
Systém solárního osvětlení, který má multifunkční využití. Používá se v místech ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

Systém solárního osvětlení CARSPA SL2012 - 20W panel, 12Ah batterie, 2x LED 3W, 2x 5m kabel, USB red

Systém solárního osvětlení CARSPA SL2012 - 20W panel, 12Ah batterie, 2x LED 3W, 2x 5m kabel, USB red
Systém solárního osvětlení, který má multifunkční využití. Používá se v místech ...

Zbozi je ve výprodeji

Síťová karta TRENDnet TEW-643PI Wireless N PCI Adapter 300Mbps

Síťová karta TRENDnet TEW-643PI Wireless N PCI Adapter 300Mbps
TEW-643PI je bezdrátová síťová karta Draft N s technologií MIMO, umožňující snadné ...

Zbozi je ve výprodeji

TESLA - LED žárovka GU10, 3,3W, 230V, 230lm, 3000K teplá bílá (GU10033F30100AFTO)

TESLA - LED žárovka GU10, 3,3W, 230V, 230lm, 3000K teplá bílá (GU10033F30100AFTO)
Tesla LED žárovka. Úspora elektrické energie až 80% oproti klasické žárovce. ...

Zbozi je ve výprodeji

Tester kabelů H-Tools CF-568 pro RJ45 (UTP/ STP) a RJ11 modulárních kabelů

Tester kabelů H-Tools CF-568 pro RJ45 (UTP/ STP) a RJ11 modulárních kabelů
Kvalitní tester kabelů H-Tools CF-568, RJ45 (UTP/ STP) a RJ11 modulárních kabelů. ...

Zbozi je ve výprodeji

TetraBox_5_15_120_V_RSLL • Sektorová anténa 15dBi (120°) s boxem

TetraBox_5_15_120_V_RSLL • Sektorová anténa 15dBi (120°) s boxem
Datové antény výrobce ELBOXRF dosahujích extrémních výkonů díky technologickému ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME
5 6 7 8 9 10 11
 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz