Stáhnout výprodej (csv formát)
Řazení: název
Typ výpisu: výpis s obrázky tabulka
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Oko samolepící do optické vany

Oko samolepící do optické vany
Oko samolepící, vyvazovací určené například do optické vany k vyvazování či formování ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode, simplex

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode, simplex
Optická spojka SC/SC, multimode, simplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

Optický pigtail ST 62,5/125 - 1m 0,9mm

Optický pigtail ST 62,5/125 - 1m 0,9mm
Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. ...

Zbozi je ve výprodeji

Konektor N female krimpovací na kabel H1000/RF400 - (č.46b)

Konektor N female krimpovací na kabel H1000/RF400 - (č.46b)

Kvalitnější varianta krimpovacího konektoru na H1000/RF400.

...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

Optický pigtail ST 9/125 - 1m 0,9mm

Optický pigtail ST 9/125 - 1m 0,9mm
Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. ...

Zbozi je ve výprodeji

F-konektor Platinum - kompresní pro TRISET-11

F-konektor Platinum - kompresní pro TRISET-11
Prvotřídní F-konektor Platinum pro použití u TRISET-11 koaxiálních kabelů. Konektor ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

Plech pro uchycení 1x 8 power panelu nebo 2x 3 power panelu verze 2

Plech pro uchycení 1x 8 power panelu nebo 2x 3 power panelu verze 2

Plech pro uchycení power napájecího panelu pro volné uložení do rozvaděče nebo ...


Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

VF konektor N-Female pro kabely RLA10, RLF10, LMR400, šroubovací

VF konektor N-Female pro kabely RLA10, RLF10, LMR400, šroubovací

VF konektor N male pro kabely: RLA10, RLF10, LMR400.

...

Zbozi je ve výprodeji

Pigtail propojovací 20 cm - U.FL/MMCX, pro StationBox

Pigtail propojovací 20 cm - U.FL/MMCX, pro StationBox

Propojovací pigtail U.FL / MMCX. Slouží jako náhrada za MMCX / MMCX pigtaily ...


Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

redukce IDE - CompactFlash (na motherboard)

redukce IDE - CompactFlash (na motherboard)
CF/IDE s IDE konektorem pro přímé zasunutí do konektoru na základní desce. Napájení ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

Mikrotik USB power injector 5V

Mikrotik USB power injector 5V
USB injector slouží pro připojení 5 V napájení pro USB, které obsahují pouze data ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

EasyBracket 912

EasyBracket 912
EasyBracket 912 je držák vyrobený z kvalitního ABS plastu umožňující montáž BaseBox ...

Zbozi je ve výprodeji

Kabel síťový prodlužovací Gembird 1,8m IEC320 C13/14, VDE certifikace

Kabel síťový prodlužovací Gembird 1,8m IEC320 C13/14, VDE certifikace

Gembird kabel síťový prodlužovací 1,8m IEC320 C13/14, VDE certifikace

...

Zbozi je ve výprodeji

Držák k anténě JPA-10 (PAN-10), stožárová příchytka

Držák k anténě JPA-10 (PAN-10), stožárová příchytka
Tato stožárová příchytka je určena k anténě JPA-10. ...

Zbozi je ve výprodeji

Spojka multimode duplex ST/SC

Spojka multimode duplex ST/SC
Spojka multimode duplex ST/SC ...

Zbozi je ve výprodeji

CONTEG ORN-24ST, panel pro ORN-02 - 24 ST

CONTEG ORN-24ST, panel pro ORN-02 - 24 ST
ORN-24ST, panel pro ORN-02 - 24 ST ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

redukce IDE - CompactFlash (na kabel)

redukce IDE - CompactFlash (na kabel)
Úhlová kabelová redukce pro CF/IDE. Napájení je řešeno přes standardní počítačový ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

Pigtail 30 cm - RG178 RSMA(M)/RSMA(M), pro UBNT anteny

Pigtail 30 cm - RG178 RSMA(M)/RSMA(M), pro UBNT anteny

Kvalitní redukční kabel k propojení prvků s výstupy R-SMA female či např. k připojení ...


Zbozi je ve výprodeji

LED žárovka Whitenergy GU10 38 LED 2W 230V barva světla studená bílá - 07296

LED žárovka Whitenergy GU10 38 LED 2W 230V barva světla studená bílá - 07296
Žárovky LED Whitenergy spotřebují o 90% méně energie, jejich životnost je 25 000 ...

Zbozi je ve výprodeji

Pigtail U-FL/rsma-M Profi pro miniPCI

Pigtail U-FL/rsma-M Profi pro miniPCI
Redukční kabel pro připojení externí antény k miniPCI adaptéru. ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz