TP-Link TL-SM311LM Multi-mode 1GB MiniGBIC modul

Tento výrobek naleznete v kategorii: odrazka odrazka odrazka
Skladové číslo: 660031


Chcete-li zvýšit rychlost vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená optická zařízení, pak je optický transceiver tou nejlepší volbou. Transceivery je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého transceiveru. S transceiverem TL-SM311LM dosáhnete několika kilometrového spoje. Modul je napájen přímo ze switche.

Parametry a specifikace:

• Přenosová rychlost: 1 Gbps
• Vlnová délka: 850 nm
• Maximální vzdálenost přenosu: 550m/275m
• Podporované specifikace IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
• Typ konektoru: LC Connector
• Operační teplota: 0 - 40 °C
• Ostatní: MiniGBIC, Multi-Model, Fiber Module

další informace a odkazy ke zboží TP-Link TL-SM311LM Multi-mode 1GB MiniGBIC modul :

obchodní informace o položce TP-Link TL-SM311LM Multi-mode 1GB MiniGBIC modul :
  • balení: 1ks
  • záruka: 3 roky
  • výrobce: TP-LINK
  • způsoby dodání: osobně v Hr. Králové ,  Česká pošta (obchodní balík) ,  PPL (expresní přeprava zásilek)
  • způsoby platby: platba v hotovosti / kartou ,  platba předem příkazem k úhradě ,  dobírka
 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz