TP-Link TL-SG2210P Gigabit Desktop PoE Smart Switch - 8x Gigabit LAN, 2x SFP, PoE 802.3af

Tento výrobek naleznete v kategorii: odrazka odrazka odrazka
Skladové číslo: 929352163


Gigabitový smart switch TP-LINK TL-SG2210P je vybaven 8 gigabitovým porty RJ45 a 2 SFP sloty. Všechny porty RJ45 podporují standard PoE s celkovým výkonem napájení PoE 53W a užitečnými funkcemi pro správu napájení PoE. Switch poskytuje vysoký výkon, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni, užitečné strategie zabezpečení a bohaté funkce správy na 2. vrstvě.

Klíčové vlastnosti:

  • 8 PoE portů s celkovým výkonem napájení PoE 53W a užitečné funkce pro správu napájení PoE
  • Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat
  • Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, ACL, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN
  • Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
  • Řízené režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy
  • Inovativní energeticky účinná technologie ušetří až 50 % spotřeby elektrické energie


Gigabitový smart switch TP-LINK TL-SG2210 je speciálně určený pro sítě malých a středních podniků, které vyžadují efektivní správu sítě. TL-SG2210P nabízí komplexní sadu funkcí, jako jsou například řízení agregace linek, 802.1Q VLAN, seznamy řízení přístupu (ACL), řízení síťového provozu (QoS L2 až L4), ochrana proti zahlcení sítě Storm Control a IGMP Snooping a poskytuje tak malým nebo středně velkým firmám síť, která je přizpůsobena růstu při současném zajištění výkonu a spolehlivosti. Kromě toho jednoduché rozhraní webové správy umožňuje rychlejší nastavení a konfiguraci bez ztráty času a nabízí tak ideální řešení pro vaši firemní síť.

Napájení přes Ethernet (PoE) v souladu se standardem IEEE 802.3af

TL-SG2210P je vybaven 8 porty, které podporují PoE v souladu se standardem 802.3af s celkovým výkonem 53 W k napájení zařízení kompatibilním se standardem 802.3af. Je efektivní a cenově dostupnou volbou pro práci s bezdrátovými přístupovými body, bezpečnostními kamerami, IP telefony a dalšími zařízením podporující technologii PoE, přičemž se zároveň zbavíte kabelů a elektrického vedení. Kompaktní a flexibilní switch TL-SG2210P je vhodný pro flexibilní použití technologie PoE pro zapojení bezdrátových přístupových bodů nebo bezpečnostních kamer s vlastními IP adresami v síti nebo pro malé podnikové sítě.

Pokročilé funkce QoS

K integraci hlasových, datových a video služeb v jedné síti používá zásady technologie řízení síťového provozu QoS. Správce může určit prioritu provozu pomocí několika prostředků, např. pro jednotlivé porty, zařízení 802.1P a DSCP, aby vždy zajistil čistý, plynulý a nekolísavý chod hlasových a video aplikací. Ve spojení s podporou hlasové sítě VLAN budou hlasové aplikace fungovat mnohem plynuleji.

Bohaté funkce vrstvy č. 2s

Pro lepší využití switchů vrstvy č. 2 zařízení TL-G2210P podporuje kompletní řadu funkcí vrstvy č. 2, včetně 802.1Q tag VLAN, izolace portů, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokolu řízení agregace linek a řízení toku 802.3x. Dále je vybaven pokročilými funkcemi pro správu sítě, např. detekce smyček, diagnostika kabelů a IGMP Snooping. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový proud vysílání multicast pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úroveň portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému proudu multicast.

Podnikové funkce správy

TL-SG2210P se vyznačuje snadnou obsluhou a správou. Podporuje různé snadno ovladatelné standardní funkce správy, např. intuitivní webové grafické uživatelské rozhraní (GUI) nebo standardní rozhraní příkazového řádku (CLI). Díky podpoře SNMP (v1/2/3) a RMON může switch odesílat cenné stavové údaje a odesílat depeše při abnormálních událostech.



Tabulka parametrů:
------------------ 

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab,
IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 1000Mbps SFP Slots
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
External Power Adapter(Output: 48VDC/1.25A)
Power Consumption Maximum (PoE on): 63.4W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 10.4W (220V/50Hz)
PoE Ports (RJ45) Standard: 802.3af compliant
PoE Ports: 8 Ports
Power Supply: 53W
Dimensions ( W x D x H ) 8.2 x 4.9 x 1.0 in (209 x 126 x 26mm)
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 20Gbps
Packet Forwarding Rate 14.9Mpps
MAC Address Table 8k
Packet Buffer Memory 512KB
Jumbo Frame 9216 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Access Control List L2?L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Security SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control
802.1x and Radius Authentication?IP-Mac-Port-VID Binding?ARP Inspection?DHCP Snooping?DoS Defend
L2 Switching Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP(LLDP-MED)
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents TL-SG2210P
Power Adapter
Installation Guide
Resource CD
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


další informace a odkazy ke zboží TP-Link TL-SG2210P Gigabit Desktop PoE Smart Switch - 8x Gigabit LAN, 2x SFP, PoE 802.3af :

obchodní informace o položce TP-Link TL-SG2210P Gigabit Desktop PoE Smart Switch - 8x Gigabit LAN, 2x SFP, PoE 802.3af :
  • balení: 1ks
  • záruka: 5 roků
  • výrobce: TP-LINK
  • způsoby dodání: osobně v Hr. Králové ,  Česká pošta (obchodní balík) ,  PPL (expresní přeprava zásilek)
  • způsoby platby: platba v hotovosti / kartou ,  platba předem příkazem k úhradě ,  dobírka

Související zboží s tímto produktem:
TP-Link TL-SG2210P Gigabit Desktop PoE Smart Switch - 8x Gigabit LAN, 2x SFP, PoE 802.3af TP-LINK TL-SF1008P, POE switch 8x LAN/4xPOE
 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz