TP-LINK MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V)

Tento výrobek naleznete v kategorii: odrazka odrazka odrazka
Skladové číslo: 908727603


Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V).

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší, než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

Parametry a specifikace:

• Napájení: 9 V/0,8 A
• Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
• Disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
• Provozní teplota: 0 - 50 °C
• Přenosová rychlost: 1000 Mbps
• Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
• Hmotnost: 0,5 kg
• LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
• Vlnová délka: 1310 nm
• Max. délka spoje: single-mode 15 km
• Optický kabel: 9/125
• Konektor: SC, RJ45
• Přenášené signály: TxD a RxD

další informace a odkazy ke zboží TP-LINK MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V) :

obchodní informace o položce TP-LINK MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V) :
  • balení: 1ks
  • záruka: 3 roky
  • výrobce: TP-LINK
  • způsoby dodání: osobně v Hr. Králové ,  Česká pošta (obchodní balík) ,  PPL (expresní přeprava zásilek)
  • způsoby platby: platba v hotovosti / kartou ,  platba předem příkazem k úhradě ,  dobírka
 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz