TP-LINK MC111CS Transceiver WDM 10/100, support SC fiber singlemode - Verze 2 (9V)

Tento výrobek naleznete v kategorii: odrazka odrazka odrazka
Skladové číslo: 909396047


Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS.

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší, než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu.

Parametry a specifikace:

• LAN port: 10/100 Mbps RJ45
• Napájení: 9V/0,6A
• Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
• Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
• Provozní teplota: 0 - 50 °C
• Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
• Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
• Hmotnost: 0,34 kg
• LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
• Vlnová délka: TX: 1550nm, RX: 1310 nm
• Max. délka spoje: single-mode 20/40/60 km
• Optický kabel: 9/125
• Konektor: SC, RJ45
• Přenášené signály: TxD a RxD

další informace a odkazy ke zboží TP-LINK MC111CS Transceiver WDM 10/100, support SC fiber singlemode - Verze 2 (9V) :

obchodní informace o položce TP-LINK MC111CS Transceiver WDM 10/100, support SC fiber singlemode - Verze 2 (9V) :
  • balení: 1ks
  • záruka: 3 roky
  • výrobce: TP-LINK
  • způsoby dodání: osobně v Hr. Králové ,  Česká pošta (obchodní balík) ,  PPL (expresní přeprava zásilek)
  • způsoby platby: platba v hotovosti / kartou ,  platba předem příkazem k úhradě ,  dobírka

Související zboží s tímto produktem:
TP-LINK MC111CS Transceiver WDM 10/100, support SC fiber singlemode - Verze 2 (9V) TP-LINK MC112CS 10/100, support SC fiber singlemode
Vaše hodnocení zboží TP-LINK MC111CS Transceiver WDM 10/100, support SC fiber singlemode - Verze 2 (9V) 4.8 Průměrné hodnocení položky od kupujících:

5
Dne: 08.09.2010 iWebs s.r.o. I. ohodnotil(a) toto zboží takto:

Dne: 13.06.2011 Štěpán P. ohodnotil(a) toto zboží takto:
mega poměr cena/výkon

Dne: 19.03.2012 Václav K. ohodnotil(a) toto zboží takto:
Spolehlive

Dne: 25.06.2012 Martin Š. ohodnotil(a) toto zboží takto:
Nemohu posoudit, ale zatím se zákazník neozval že by to nefungovalo.

Dne: 18.08.2014 Felix Š. ohodnotil(a) toto zboží takto:
jednoduchost spolehlivost

 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz