TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S

Tento výrobek naleznete v kategorii: odrazka odrazka odrazka
Skladové číslo: 929351155


Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem. Media konvertor je nástupcem modelu TR-932D.

Parametry a specifikace:

- 1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního módu
- 1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení
- Multi-mode vlákno 50/62,5/125ľm
- Vlnová délka: 1310 nm
- Auto MDI-II/MDI-X
- 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

• Porty:
- 1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního módu, konektor RJ-45
- 1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2xSC (Duplex)

• Podporované standardy:
- IEEE 802.3 10Base-T
- IEEE 802.3u 100Base-TX
- IEEE 802.3u 100Base-FX

• Napájení:
- Externí napájecí zdroj na střídavý proud 240 V AC/9 V DC 0,8 A

• Pracovní podmínky:
- Teplota: 0° až +50°C
- Vlhkost: relativní vlhkost max. 10 - 90% (non-condensing)

• Rozměry: 95 x 73 x 27 mm
• Hmotnost: 0,2 kg

Obsah dodávky:

• Media konvertor
• Napájecí zdroj
• Dokumentace

další informace a odkazy ke zboží TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S :

obchodní informace o položce TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S :
  • balení: 1ks
  • záruka: 3 roky
  • výrobce: TP-LINK
  • způsoby dodání: osobně v Hr. Králové ,  Česká pošta (obchodní balík) ,  PPL (expresní přeprava zásilek)
  • způsoby platby: platba v hotovosti / kartou ,  platba předem příkazem k úhradě ,  dobírka
Vaše hodnocení zboží TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S 4.666666666666667 Průměrné hodnocení položky od kupujících:

3
Dne: 17.07.2010 Petr L. ohodnotil(a) toto zboží takto:

Dne: 22.07.2013 David M. ohodnotil(a) toto zboží takto:

Dne: 22.07.2013 David M. ohodnotil(a) toto zboží takto:

 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz