Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode, simplex

Tento výrobek naleznete v kategorii: odrazka
Skladové číslo: 909925544


Optická spojka SC/SC, multimode, simplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC.

obchodní informace o položce Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode, simplex :
  • balení: 1ks
  • záruka: 2 roky
  • výrobce: Fiber Arsenal
  • způsoby dodání: osobně v Hr. Králové ,  Česká pošta (obchodní balík) ,  PPL (expresní přeprava zásilek)
  • způsoby platby: platba v hotovosti / kartou ,  platba předem příkazem k úhradě ,  dobírka

 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz