Spojka optických konektorů LC/LC - PC, singlemode, duplex

Tento výrobek naleznete v kategorii: odrazka
Skladové číslo: 909925734


Optická spojka LC/LC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna.

obchodní informace o položce Spojka optických konektorů LC/LC - PC, singlemode, duplex :
  • balení: 1ks
  • záruka: 2 roky
  • výrobce: Fiber Arsenal
  • způsoby dodání: osobně v Hr. Králové ,  Česká pošta (obchodní balík) ,  PPL (expresní přeprava zásilek)
  • způsoby platby: platba v hotovosti / kartou ,  platba předem příkazem k úhradě ,  dobírka
Vaše hodnocení zboží Spojka optických konektorů LC/LC - PC, singlemode, duplex 4.0 Průměrné hodnocení položky od kupujících:

1
Dne: 17.10.2011 Václav K. ohodnotil(a) toto zboží takto:

 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz