Vaše měna: Koruny

RouterBoard MIKROTIK (256 položek)

Maximální rychlost [Mbps]
54 100 150 300 500 600 750 866 více než 1200
Pásmo [GHz]
2,4 5
Počet LAN portů
1 2 3 4 5 8 24 12 10
Operační módy
AP (Acces point) Klient Router Repeater Bridge
Rychlost LAN portů
10/100 Mbps 10/100/1000 Mbps
Napájení
5 V 6 V 9 V 12 V 15 V 24 V 48 V 56V 230 V pasivní PoE PoE 802.3af/at Jack

Zobraz další štítky

Skrýt štítky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

MikroTik RouterBOARD RB260GS, 5-port Gigabit smart switch with SFP cage, SwOS, plastic case, PSU

MikroTik RouterBOARD RB260GS, 5-port Gigabit smart switch with SFP cage, SwOS, plastic case, PSU
RB260GS je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem!!! ...
888,97 Kč
(Cena bez DPH)
1 075,65 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: předpokládáné dodání 07.03.2017

MikroTik RouterBoard RB3011UiAS-RM, 1GB RAM, 1xSFP, 10xGbit LAN, 1xUSB 3.0, RouterOS L5, do racku

MikroTik RouterBoard RB3011UiAS-RM, 1GB RAM, 1xSFP, 10xGbit LAN, 1xUSB 3.0, RouterOS L5, do racku

RouterBoard Mikrotik RB3011UiAS-RM je nový router, jako první postavený na architekruře ...

3 706,37 Kč
(Cena bez DPH)
4 484,71 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: do 3 týdnů

Case pro RB493

Case pro RB493
Použitým materiálem je ocel. plech 1 mm, montáž i demontáž krytu velmi rychlá a ...
195,83 Kč
(Cena bez DPH)
236,96 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: do 1 týdne

Rozšíření licence na custom freq

Rozšíření licence na custom freq
Rozšíření vaší stávající licence Mikrotik L4 nebo L5 o funkci custom freq.Díky této ...
290,25 Kč
(Cena bez DPH)
351,20 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: do 3dnů

Mikrotik S-35/53LC20D - Pár Single Mode SFP modulů 1.25G (20km)

Mikrotik S-35/53LC20D - Pár Single Mode SFP modulů 1.25G (20km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km.

...
1 454,28 Kč
(Cena bez DPH)
1 759,67 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: do 2 týdnů

MikroTik RouterBOARD RB911G-5HPacD, 802.11ac 2x2MIMO, 720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGLAN, RouterOS L3

MikroTik RouterBOARD RB911G-5HPacD, 802.11ac 2x2MIMO, 720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGLAN, RouterOS L3
RouterBOARD 911G-5HPacD je vhodným řešením pro klientské sady s podporou 802.11ac. ...
1 632,07 Kč
(Cena bez DPH)
1 974,80 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME

Compex WLE600VX • 802.11ac miniPCI express adaptér

Compex WLE600VX • 802.11ac miniPCI express adaptér
Duální 802.11 ac miniPCI express adaptér na Qualcomm Atheros chipu QCA9882 s implementovaným ...
637,50 Kč
(Cena bez DPH)
771,38 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME

MikroTik RouterBOARD Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+, 7x LAN, 1x Combo, 1x SFP+

MikroTik RouterBOARD Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+, 7x LAN, 1x Combo, 1x SFP+
Cloud Core Router MiktoTik CCR1009-7G-1C-1S+ je jedinečný Mikrotik router založený ...
10 056,68 Kč
(Cena bez DPH)
12 168,58 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: předpokládáné dodání 07.02.2017

MikroTik RouterBOARD Disc Lite 5 RBDisc-5nD, 2x21dBi, 802.11a/n 2x2MIMO, RouterOS L3

MikroTik RouterBOARD Disc Lite 5 RBDisc-5nD, 2x21dBi, 802.11a/n 2x2MIMO, RouterOS L3
Venkovní bezdrátová jednotka Mikrotik Disc Lite 5 RBDisc-5nD s MIMO technologii ...

Zbozi je novinka
970,38 Kč
(Cena bez DPH)
1 174,16 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: předpokládáné dodání 07.03.2017

MikroTik RouterBOARD CRS106-1C-5S, 400MHz CPU, 128MB RAM, 6x SFP, L5

MikroTik RouterBOARD CRS106-1C-5S, 400MHz CPU, 128MB RAM, 6x SFP, L5
Cloud Router Switch 106-1C-5S je malý smart switch vybavený jedním Gigabit combo-portem ...

Zbozi je novinka
1 216,11 Kč
(Cena bez DPH)
1 471,49 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: předpokládáné dodání 31.05.2017

Licence MikroTik RouterOS Level 4

Licence MikroTik RouterOS Level 4
Licenci zasíláme elektronicky (emailem), nikoliv na CF kartách! ...
735,14 Kč
(Cena bez DPH)
889,52 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: 2-3 pracovní dny

MikroTik RouterBOARD Cloud Core Router CCR1036-12G-4S, 12x Gbit LAN, 4x Gbit SFP port, dotykové LCD, vč. L6

MikroTik RouterBOARD Cloud Core Router CCR1036-12G-4S, 12x Gbit LAN, 4x Gbit SFP port, dotykové LCD, vč. L6

CCR1036-12G-4S je nyní nejvýkonější 36 jádrový router od MikroTiku! Bezprecedentní ...

20 614,53 Kč
(Cena bez DPH)
24 943,59 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME

MikroTik RouterBOARD Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC, 7x LAN, 1x Combo, 1x SFP+

MikroTik RouterBOARD Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC, 7x LAN, 1x Combo, 1x SFP+

Cloud Core Router MiktoTik CCR1009-7G-1C-1S+PC je jedinečný Mikrotik router založený ...

10 056,68 Kč
(Cena bez DPH)
12 168,58 Kč
(Cena s DPH)

Case pro RB411 mini

Case pro RB411 mini
Case je určen pro desky RB411(R). Má otvory 1 x rsma z přední strany a 1 x rsma ...
136,67 Kč
(Cena bez DPH)
165,37 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: 2-3 pracovní dny

MaxLink MaxStation Omega 523PA, 23dBi, 5GHz (UBNT WS5, alternativa PS5)

MaxLink MaxStation Omega 523PA, 23dBi, 5GHz (UBNT WS5, alternativa PS5)
Jedinečná venkovní jednotka je vhodná pro klientské stanice a bezdrátové spoje PTP. ...
1 790,40 Kč
(Cena bez DPH)
2 166,38 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: 2-3 pracovní dny

MikroTik RouterBOARD RB260GSP, 5-port Gigabit smart switch with SFP cage, SwOS, plastic case, PSU, POE-OUT

MikroTik RouterBOARD RB260GSP, 5-port Gigabit smart switch with SFP cage, SwOS, plastic case, PSU, POE-OUT
RB260GSP je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem!!! ...
1 136,84 Kč
(Cena bez DPH)
1 375,58 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: předpokládáné dodání 07.03.2017

MikroTik Cloud Core Router, CCR1036-8G-2S+, 8x GB LAN,4GB RAM, 2xSFP+ cage, Level6, RM 1U, PSU, LCD

MikroTik Cloud Core Router, CCR1036-8G-2S+, 8x GB LAN,4GB RAM, 2xSFP+ cage, Level6, RM 1U, PSU, LCD
MikroTik Cloud Core Router, CCR1036-8G-2S+, 8x GB LAN,4GB RAM, 2xSFP+ cage, Level6, ...
22 299,60 Kč
(Cena bez DPH)
26 982,51 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: do 2 týdnů

MikroTik RouterBOARD RB2011iL-RM 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, do racku, L4

MikroTik RouterBOARD RB2011iL-RM 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, do racku, L4
RB2011iL-RM se ideálně hodí pro zakončení či rozvod optické trasy ať už v domácnosti ...
2 076,46 Kč
(Cena bez DPH)
2 512,52 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: předpokládáné dodání 24.02.2017

MikroTik RouterBOARD NetMETAL 5 RB922UAGS-5HPacD-NM, 802.11ac 2x2MIMO, 1xGLAN, SFP, MiniPCIe, USB, RouterOS L4, PoE

MikroTik RouterBOARD NetMETAL 5 RB922UAGS-5HPacD-NM, 802.11ac 2x2MIMO, 1xGLAN, SFP, MiniPCIe, USB, RouterOS L4, PoE
MikroTik RouterBOARD NetMetal 5 díky využití protokolu 802.11ac, 256-QAM modulace ...
3 031,58 Kč
(Cena bez DPH)
3 668,21 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME

MikroTik RouterBOARD RB800 256 MB RAM, 800 MHz, 4x miniPCI, 3x LAN, vč. L6

MikroTik RouterBOARD RB800 256 MB RAM, 800 MHz, 4x miniPCI, 3x LAN, vč. L6
Velmi výkonný RouterBoard pro Vaši WIFi síť. Nová řada navyšuje rychlost procesoru ...
7 414,02 Kč
(Cena bez DPH)
8 970,97 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
ikona ikona
email: obchod@aspa.cz    Copyright 2001 - 2016  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: Odpovědi.cz