Vaše měna: Koruny

Transceivery (9 položek)

Napájení
12 V 15 V 24 V 48 V 56V pasivní PoE PoE 802.3af/at

Zobraz další štítky

Skrýt štítky

1

MikroTik Fiber to Cooper Converter RBFTC11 - Media konverter optika/metalika

MikroTik Fiber to Cooper Converter RBFTC11 - Media konverter optika/metalika
RBFTC11 je media konverter optika/metalika. Od mnoha jiný konverterů se odlišuje ...
786,74 Kč
(Cena bez DPH)
951,95 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

MikroTik GPON ONU module SFPONU, SFP modul pro FFTx sítě, kompatibilní ITU-T G.984

MikroTik GPON ONU module SFPONU, SFP modul pro FFTx sítě, kompatibilní ITU-T G.984
MikroTik SFP GPON ONU (ONT) modul pro zařízení Mikrotik s SFP slotem. Modul vytvoří ...
1 864,86 Kč
(Cena bez DPH)
2 256,48 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

MikroTik optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové ...
466,21 Kč
(Cena bez DPH)
564,12 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi ...
355,46 Kč
(Cena bez DPH)
430,10 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Mikrotik S-35/53LC20D - Pár Single Mode SFP modulů 1.25G (20km)

Mikrotik S-35/53LC20D - Pár Single Mode SFP modulů 1.25G (20km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km.

...
1 453,71 Kč
(Cena bez DPH)
1 758,99 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: do 2 týdnů

MikroTik SFP metalický modul S-RJ01, RJ-45 10/100/1000Mbit, 100m, 1.25G

MikroTik SFP metalický modul S-RJ01, RJ-45 10/100/1000Mbit, 100m, 1.25G
S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většinou gigabit ...
594,01 Kč
(Cena bez DPH)
718,76 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm
S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer ...
2 965,22 Kč
(Cena bez DPH)
3 587,91 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter ...
1 184,14 Kč
(Cena bez DPH)
1 432,81 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

S+2332LC10D Pár MikroTik SingleMode SFP+ modulů 10G (10km)

S+2332LC10D Pár MikroTik SingleMode SFP+ modulů 10G (10km)
Pár Single Mode 10G SFP+ modulů pro spoje do vzdálenosti 10km. ...
7 241,36 Kč
(Cena bez DPH)
8 762,05 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
1
 
ikona ikona
email: obchod@aspa.cz    Copyright 2001 - 2016  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: Odpovědi.cz