Premium Line (15 položek)

Řazení: název
Typ výpisu: výpis s obrázky tabulka
1

Konektor nestíněný RJ45, UTP 8p8c, Cat 5e, 50micron - DRÁT

Konektor nestíněný RJ45, UTP 8p8c, Cat 5e, 50micron - DRÁT
Nestíněný konektor RJ45 8p8c na kulatý kabel pro UTP kabeláže typu max. Cat 5e. ...

Konektor nestíněný RJ45, UTP 8p8c, Cat 5e, 50micron - LICNA

Konektor nestíněný RJ45, UTP 8p8c, Cat 5e, 50micron - LICNA
Nestíněný konektor RJ45 8p8c na kulatý kabel pro UTP kabeláže typu max. Cat 5e. ...

Konektor stíněný RJ45, FTP 8p8c, Cat 5e, 50micron - DRÁT

Konektor stíněný RJ45, FTP 8p8c, Cat 5e, 50micron - DRÁT
Stíněný konektor RJ45 8p8c na kulatý kabel pro FTP kabeláže typu max. Cat 5e. Konektor ...

Konektor stíněný RJ45, FTP 8p8c, Cat 5e, 50micron - LICNA

Konektor stíněný RJ45, FTP 8p8c, Cat 5e, 50micron - LICNA
Stíněný konektor RJ45 8p8c na kulatý kabel pro FTP kabeláže typu max. Cat 5e. Konektor ...

Konektor stíněný RJ45, FTP 8p8c, Cat 6, 50micron - DRÁT

Konektor stíněný RJ45, FTP 8p8c, Cat 6, 50micron - DRÁT
Stíněný datový konektor RJ45 8p8c pro strukturovanou kabeláž typu Cat 6. Konektor ...

Konektor stíněný RJ45, FTP 8p8c, Cat 6, 50micron - LICNA

Konektor stíněný RJ45, FTP 8p8c, Cat 6, 50micron - LICNA
Stíněný datový konektor RJ45 8p8c pro strukturovanou kabeláž typu Cat 6. Konektor ...

LED žárovka Premium Line 4,6 W GU10 380 lumen studená bílá 230V, stmívatelná

LED žárovka Premium Line 4,6 W GU10 380 lumen studená bílá 230V, stmívatelná
LED žárovka Premium Line 4,6 W GU10 350 lumen studená bílá 230V stmívatelná. ...

LED žárovka Premium Line ECO56S 4 W MR16 380 lumen studená bílá 12V

LED žárovka Premium Line ECO56S 4 W MR16 380 lumen studená bílá 12V
LED žárovka Premium Line ECO56S nové generace s velmi výkonnými SMD čipy SAMSUNG ...

Optický patch kabel SC-SC 50/125 MM duplex 1m

Optický patch kabel SC-SC 50/125 MM duplex 1m

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, ...

Optický patch kabel ST-SC 50/125 MM duplex 1m

Optický patch kabel ST-SC 50/125 MM duplex 1m

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, ...

Optický pigtail LC 9/125 - 1m 0,9mm

Optický pigtail LC 9/125 - 1m 0,9mm
Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. ...

Optický pigtail SC 50/125 - 1m 0,9mm

Optický pigtail SC 50/125 - 1m 0,9mm
Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. ...

Optický pigtail ST 9/125 - 1m 0,9mm

Optický pigtail ST 9/125 - 1m 0,9mm
Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. ...

Premium Line Back Box pro zásuvku UTP, FTP - Bílá

Premium Line Back Box pro zásuvku UTP, FTP - Bílá
Zadní box pro umístění zásuvky nad omítku. V bílé barvě. Od firmy PremiumLine. ...

Premium Line zásuvka FTP Cat.5e 2port,bílá, nad i pod omítku

Premium Line zásuvka FTP Cat.5e 2port,bílá, nad i pod omítku
Zásuvka Cat5e, stíněná. Lze umístít nad i pod omítku. Barva bílá. Od firmy PremiumLine. ...
1
 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz