PLC optický splitter 1x32 1260-1650nm, SM 1,5m, ABS box, SC/PC

Tento výrobek naleznete v kategorii: odrazka
Skladové číslo: 929352227


PLC optický splitter 1x32 1260-1650 nm, SM 1,5m SC/PC, ABS box.

PLC (Planar Lightwave Circuit) FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Mají vynikající optické charakteristiky - nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van. Pro určeny pro pasivní optické sítě (EPON, BPON, GPON, atd.).

PLC splittery jsou nejlepší volbou pro rozmanité aplikace z oblasti telekomunikační a sensorové techniky. Založené na technologii planárních vlnovodů PLC, splittery představují optimální poměr mezi výkonem, rozměry a cenou.

Parametry a specifikace
Operační vlnová délka: 1260-1650 nm
Provozní teplota: -40 až 85°C
Konektory: SC/PC
Vložený útlum: do 17 dB
Rozměry (bez kabelů): 120x80x18 mm
Délka kabelů (vstup): 1,5 m
Délka kabelů (výstup): 1,5 m
Průměr kabelu: 2 mm



obchodní informace o položce PLC optický splitter 1x32 1260-1650nm, SM 1,5m, ABS box, SC/PC :
  • balení: 1ks
  • záruka: 1 rok
  • výrobce: OEM
  • způsoby dodání: osobně v Hr. Králové ,  Česká pošta (obchodní balík) ,  PPL (expresní přeprava zásilek)
  • způsoby platby: platba v hotovosti / kartou ,  platba předem příkazem k úhradě ,  dobírka
 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz