Vaše měna: Koruny

Transceivery (16 položek)

Napájení
5 V

Zobraz další štítky

Skrýt štítky

1

Edimax MG-1000AMA 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m

Edimax MG-1000AMA 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m
Multimódový kabel 62.5,125 nm nebo 50,125 nm. Dosažitelná vzdálenost je až 220 m ...
DOPORUČUJEME

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi ...

Mikrotik S-35/53LC20D - Pár Single Mode SFP modulů 1.25G (20km)

Mikrotik S-35/53LC20D - Pár Single Mode SFP modulů 1.25G (20km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km.

...
DOPORUČUJEME

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm
S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer ...
DOPORUČUJEME

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter ...
DOPORUČUJEME

SFP WDM transceiver (SFP-BX-35U) 1.25G, TX1310nm, LC, 3km, Cisco kompat.

SFP WDM transceiver (SFP-BX-35U) 1.25G, TX1310nm, LC, 3km, Cisco kompat.

Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro ...

DOPORUČUJEME

SFP WDM transceiver (SFP-BX-53D) 1.25G, TX1550nm, LC, 3km, Cisco kompat.

SFP WDM transceiver (SFP-BX-53D) 1.25G, TX1550nm, LC, 3km, Cisco kompat.

Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro ...

DOPORUČUJEME

SFP WDM transceiver (SPB-7603WCIS) 1,25Gbps,1000BASE-BX10, LC SM, 3km, TX1310nm, 3,3V, Cisco kompat

SFP WDM transceiver (SPB-7603WCIS) 1,25Gbps,1000BASE-BX10, LC SM, 3km, TX1310nm, 3,3V, Cisco kompat

Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro ...

DOPORUČUJEME

SFP WDM transceiver (SPB-7610CIS) 1,25Gbps, 1000BASE-BX10,LC SM,10km,TX 1310nm, 3,3V, Cisco kompat.

SFP WDM transceiver (SPB-7610CIS) 1,25Gbps, 1000BASE-BX10,LC SM,10km,TX 1310nm, 3,3V, Cisco kompat.

SFP WDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul ...


Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

SFP WDM transceiver (SPB-7620CIS) 1,25Gbps,1000BASE-BX20, LC SM, 20km, TX1310nm, 3,3V, Cisco kompat.

SFP WDM transceiver (SPB-7620CIS) 1,25Gbps,1000BASE-BX20, LC SM, 20km, TX1310nm, 3,3V, Cisco kompat.

Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických ...


Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, LC simplex, SM, 10km, TX 1310nm, 3,3V, Cisco kompat.

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, LC simplex, SM, 10km, TX 1310nm, 3,3V, Cisco kompat.

Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro ...

DOPORUČUJEME

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, LC simplex, SM, 10km, TX 1550nm, 3,3V, Cisco kompat.

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, LC simplex, SM, 10km, TX 1550nm, 3,3V, Cisco kompat.

Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro ...


Zbozi je ve výprodeji

TP-Link TL-SM311LM Multi-mode 1GB MiniGBIC modul

TP-Link TL-SM311LM Multi-mode 1GB MiniGBIC modul
Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená ...
DOPORUČUJEME

TP-Link TL-SM311LS Single-mode 1GB MiniGBIC modul

TP-Link TL-SM311LS Single-mode 1GB MiniGBIC modul
Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená ...

TP-LINK TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

TP-LINK TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul ...

TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul ...
1
 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz