Vaše měna: Koruny

Spojky (20 položek)

Zobraz další štítky

Skrýt štítky

1

Adapter - použití za keystone pro spojku SC

Adapter - použití za keystone pro spojku SC
Adapter - použití za keystone pro spojku SC vhodný jak například do neosazeného ...
DOPORUČUJEME

Adapter - použití za keystone pro spojku ST

Adapter - použití za keystone pro spojku ST
Adapter - použití za keystone pro spojku ST vhodný jak například do neosazeného ...
DOPORUČUJEME

Optická spojka ST/ST, singlemode, simplex

Optická spojka ST/ST, singlemode, simplex
Optická spojka ST/ST, singlemode, simplex Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ...
DOPORUČUJEME

Spojka hrncová pro 144 vláken

Spojka hrncová pro 144 vláken

Spojka hrncová pro maximálně 144 vláken, 4x kruhový vstup, 1 oválný vstup, vybavená ...

Spojka hrncová pro 240 vláken

Spojka hrncová pro 240 vláken

Spojka hrncová pro maximálně 240 vláken, 6x kruhový vstup, 1 oválný vstup, vybavená ...

Spojka hrncová pro 48 vláken

Spojka hrncová pro 48 vláken

Kvalitní hrncová spojka až pro 48 vláken s 3x kruhový vstup, 1 oválný vstup. ...

Spojka multimode duplex ST/SC

Spojka multimode duplex ST/SC
Spojka multimode duplex ST/SC ...

Zbozi je ve výprodeji

Spojka optických konektorů LC/LC - APC, singlemode, duplex

Spojka optických konektorů LC/LC - APC, singlemode, duplex
Fiber Arsenal spojka optických konetorů LC/LC APC singlemode, duplex ...
DOPORUČUJEME

Spojka optických konektorů LC/LC - PC, multimode OM3, duplex

Spojka optických konektorů LC/LC - PC, multimode OM3, duplex
Optická spojka LC/LC, multimode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ...
DOPORUČUJEME

Spojka optických konektorů LC/LC - PC, multimode, duplex

Spojka optických konektorů LC/LC - PC, multimode, duplex
Fiber Arsenal spojka optických konetorů LC/LC PC multimode, duplex ...
DOPORUČUJEME

Spojka optických konektorů LC/LC - PC, singlemode, duplex

Spojka optických konektorů LC/LC - PC, singlemode, duplex
Optická spojka LC/LC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ...

Spojka optických konektorů SC/SC - APC, singlemode, duplex

Spojka optických konektorů SC/SC - APC, singlemode, duplex
Optická spojka SC/SC, APC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou ...
DOPORUČUJEME

Spojka optických konektorů SC/SC - APC, singlemode, simplex

Spojka optických konektorů SC/SC - APC, singlemode, simplex
Optická spojka SC/SC, APC, singlemode, simplex. Spojka je určená pro spojení dvou ...
DOPORUČUJEME

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode OM3, duplex

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode OM3, duplex
Optická spojka SC/SC, multimode, OM3 duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ...
DOPORUČUJEME

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode OM3, simplex

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode OM3, simplex
Optická spojka SC/SC, multimode, OM3 simplex. Spojka je určená pro spojení dvou ...
DOPORUČUJEME

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode, duplex

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode, duplex
Optická spojka SC/SC, multimode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ...

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode, simplex

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, multimode, simplex
Optická spojka SC/SC, multimode, simplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ...

Zbozi je ve výprodeji
DOPORUČUJEME

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, singlemode, duplex

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, singlemode, duplex
Optická spojka SC/SC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ...
DOPORUČUJEME

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, singlemode, simplex

Spojka optických konektorů SC/SC - PC, singlemode, simplex
Optická spojka SC/SC, singlemode, simplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ...
DOPORUČUJEME

Spojka optických vláken 3M pro SM/MM vlákna s ochranou - Fibrlok II 2529

Spojka optických vláken 3M pro SM/MM vlákna s ochranou - Fibrlok II 2529

Fibrlok™ II 2529 univerzální optická mechanická spojka je vyvinuta pro ...

DOPORUČUJEME
1
 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz