Media konvertory (17 položek)

Počet LAN portů
1 2
Rychlost LAN portů
10/100 Mbps 10/100/1000 Mbps
Napájení
5 V 9 V 230 V pasivní PoE

Zobraz další štítky

Skrýt štítky

Řazení: název
Typ výpisu: výpis s obrázky tabulka
1

Edimax ET-912MSC+ média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Edimax ET-912MSC+ média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, ...

DOPORUČUJEME

Edimax ET-912SC3+ média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km

Edimax ET-912SC3+ média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km ...

Edimax ET-913MSC+ média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Edimax ET-913MSC+ média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m
Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m ...
DOPORUČUJEME

TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S

TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX ...

TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1x single-mode

TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1x single-mode
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX ...

TP-LINK MC111CS Transceiver WDM 10/100, support SC fiber singlemode - Verze 2 (9V)

TP-LINK MC111CS Transceiver WDM 10/100, support SC fiber singlemode - Verze 2 (9V)
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického ...

TP-LINK MC112CS 10/100, support SC fiber singlemode

TP-LINK MC112CS 10/100, support SC fiber singlemode
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického ...

TP-LINK MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V)

TP-LINK MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V)
Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. ...

TP-LINK MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V)

TP-LINK MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V)
Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 10/100/1000Base-TX na optický 1000Base-FX ...

TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)

TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)
Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC ...

UBNT FiberPoE outdoor optický převodník s PoE - F-POE

UBNT FiberPoE outdoor optický převodník s PoE - F-POE

Venkovní optický převodník od Ubiquiti Networks s podporou PoE napájení. Vše, ...

ZCOMAX 100Mbit konvertor singlemode, do 20km, SC duplex

ZCOMAX 100Mbit konvertor singlemode, do 20km, SC duplex
Média konvertor sítě FastEthernet pro převod z metalického 100Base-T na optický ...

ZCOMAX 100Mbit konvertor WDM, singlemode, do 20km, SC (Typ A)

ZCOMAX 100Mbit konvertor WDM, singlemode, do 20km, SC (Typ A)
Média konvertor sítě FastEthernet pro převod z metalického 100Base-T na optický ...

ZCOMAX 100Mbit konvertor WDM, singlemode, do 20km, SC (Typ B)

ZCOMAX 100Mbit konvertor WDM, singlemode, do 20km, SC (Typ B)
Média konvertor sítě FastEthernet pro převod z metalického 100Base-T na optický ...

ZCOMAX Gigabit konvertor multimode, do 550m, SC duplex

ZCOMAX Gigabit konvertor multimode, do 550m, SC duplex
Média konvertor sítě GigabitEthernet pro převod z metalického 100/1000Base-T na ...

ZCOMAX Gigabit konvertor s SFP slotem

ZCOMAX Gigabit konvertor s SFP slotem
Média konvertor sítě GigabitEthernet pro převod z metalického 100/1000Base-T do ...

ZCOMAX Gigabit konvertor singlemode, do 20km, SC duplex

ZCOMAX Gigabit konvertor singlemode, do 20km, SC duplex
Média konvertor sítě GigabitEthernet pro převod z metalického 100/1000Base-T na ...
1
 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz