Optický patch kabel LC-LC 50/125 MM duplex 1m

Tento výrobek naleznete v kategorii: odrazka odrazka odrazka
Skladové číslo: 909908955


Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení, jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv. duplexní patch kabely.



obchodní informace o položce Optický patch kabel LC-LC 50/125 MM duplex 1m :
  • balení: 1ks
  • záruka: 2 roky
  • výrobce: OEM
  • způsoby dodání: osobně v Hr. Králové ,  Česká pošta (obchodní balík) ,  PPL (expresní přeprava zásilek)
  • způsoby platby: platba v hotovosti / kartou ,  platba předem příkazem k úhradě ,  dobírka
Vaše hodnocení zboží Optický patch kabel LC-LC 50/125 MM duplex 1m 5.0 Průměrné hodnocení položky od kupujících:

1
Dne: 26.04.2010 Milena M. ohodnotil(a) toto zboží takto:
Vse pracuje jak ma.

 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz