Seznam provozovatelů wifi sítí - Zubřímapa CR
 • Ludík
  Zubří
  Naše firma se zabývá těmito činnostmi: Bezdrátovým připojením k síti Internet. Prodejem počítačových sestav, příslušenství a doplňků kancelářské techniky. Nabízíme i širokou škálu produktů a služeb v oblasti výpočetní techniky. Jako první v našem regionu jsme nabídli připojení k Internetu. V současnosti nabízíme internetové připojení bezdrátovým spojem vysokou rychlostí. Naším cílem a snahou je, aby především kvalita našich služeb spolu s technickou podporou na vysoké úrovni učinilo Vaše spojení s Internetem spolehlivým, rychlým, snadným a příjemným. Jako prodejci výpočetní techniky značky COMFOR, Vám můžeme nabídnout spolehlivé a kvalitní počítačové sestavy za rozumné ceny. Naše dlouhodobé zkušenosti umožňují navrhnout a realizovat kompletní řešení firemní či domácí počítačových sítí. Široký sortiment periferních zařízení, doplňkového prodeje, spotřebního materiálu pro výpočetní techniku lze zakoupit v naší prodejně.
 • SELECT SYSTEM
  Zubří
  SELECT SYSTEM je komerčním poskytovatelem bezdrátového internetového připojení v Olomouckém kraji. V rámci své sítě nabízí SELECT SYSTEM svým zákazníkům, kromě internetu i hlasové služby VoIP a řadu dalších datových služeb. Nabízená připojení jsou pro domácnosti, firmy i panelové domy. Všechny nabízené služby jsou bez omezení množství stažených dat.
 • TrojanoviceNET
  Zubří
  Nabízíme bezdrátové připojení k internetu bez omezení času a dat 24 hodin denně, 7dní v týdnu. AKtivace naší služby spočívá v instalaci externí jednotky vně domu, od které již vede pouze standardní počítačový kabel až k vašemu počítači. Vzdálenost mezi externí jednotkou a počítačem může být v tomto případě až 50 metrů. Aktivací získáte zdarma po dobu užívání našich služeb veškeré potřebné zařízení k využívání našeho internetu včetne samotné instalace a oživení připojení k internetu na počitači. Cena aktivace není závislá na naročnosti instalace, až na vyjímečné případy. Je možné také získat pokrytí domu pro volný pohyb např. s notebookem po domě apod.
 • WiFi-Net.org
  Zubří
  Naše firma Vám nabízí své služby v oblasti internetu. Nabízíme bezdrátové připojení k internetu pro širokou veřejnost se zaměřením na domácnosti, menší a střední společnosti. - Bezdrátové připojení k internetu v pásmu 5,4GHz Motorola Canopy - Nabízíme linky s agregací 1:1 - Základní tarif BASIC 6Mbps za 300,- s DPH - Základní tarif STANDARD 16Mbps za 350,- s DPH Technologie: Motorola Canopy: 5,4GHz, 5,7GHz Racom: 10GHz, 11GHz, 17GHz SAF: 17GHz, 24GHz
 • inext.cz
  Zubří
  INTERNEXT 2000 se zaměřuje na poskytování spolehlivého připojení k internetu podnikatelům a organizacím. Společnost se specializuje na tuto oblast telekomunikací již od roku 1996. Je členem evropské organizace RIPE a zároveň jedním z předních českých poskytovatelů. Našimi zákazníky jsou významní výrobci, nadnárodní obchodní společnosti ale spokojenými uživateli je i řada malých firem, podnikatelů a domácností
 • HVFree.net
  Zubří
  Sdružení HVfree.net je nezisková organizace. Provozuje vysokorychlostní počítačovou síť, která je připojená do Internetu. Kdo jsme Jsme občanské sdružení, které si buduje vlastní počítačovou síť. Většina z nás si chce občas zahrát nějakou tu PC hru, chce zabrouzdat po internetu nebo si od známých stáhnout nějaká data. Síť vznikla v našem volném čase a děláme ji pro zábavu. Naším cílem není nějak profesionálně poskytovat internet . Naším cílem je vytvořit síť, kde budou platit naše pravidla - jak finanční, tak technická.
 • Datovéslužby.info
  Zubří
  Pár slov o nás V oblasti telekomunikačních systémů (datových služeb) se pohybujeme od roku 2005. Původně jsme začínali se školením jednotlivců na produkty MS Office a později se rozběhlo školení firemních zaměstnanců. Od roku 2006 je v provozu vlastní wifi síť a poskytujeme přístup k bezdrátovému internetu pro domácnosti i firemní klientelu. Vytvořili jsme datové (síťové) rozvody v mnoha nových i rekonstruovaných bytech, rodinných a bytových domech. V tutéž domu jsme začali s prodejem síťového hardwaru. Postupem času jsme si vybudovali okruh firemních zákazníků, pro které pravidelně školíme jejich zaměstnance převážně na produkty MS Office. Pro mnohé také vyvíjíme dle jejich požadavků software ve Visual Basicu. Naší výhodou je orientace na klienta a v tomto směru nejsme limitováni. Jsme schopni plynule komunikovat také v českém Znakovém jazyce.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz