Seznam provozovatelů wifi sítí - Pozlovicemapa CR
 • AVONET, s.r.o.
  Pozlovice
  Přinášíme Vám bezdrátový internet ve Zlínském kraji v dosahu WiFi hotspotů sítě mojeWiFi. Nabízíme dotované zřízení služby a komplexní servis. Službu lze zřídit také on-line bez smluvního závazku. Připojení je založeno na nejrozšířenějším bezdrátovém standardu WiFi. Spolehlivost připojení je limitována použitou technologií a místními podmínkami.
 • SLAVNET
  Pozlovice
  Firma Slavnet Vám nabízí přístup k síti internet se zaměřením na domácnosti a menší firmy. Jedná se o moderní způsob připojení k celosvětové síti internet prostřednictvím technologie, založené na radiovém přenosu dat mezi vysílačem a koncovým zařízením zákazníka. Tento způsob připojení je vítanou alternativou k monopolu stávajícího kabelového operátora a je na jeho síti zcela nezávislý, což Vám ušetří mnohdy nemalé telefonní poplatky.
 • AVONET
  Pozlovice
  Specializujeme se na internetové služby již od roku 1996. Kromě dlouholeté tradice a bohatých zkušeností je naší předností schopnost být trvale na špičce technologického vývoje dynamického oboru elektronických komunikací. Avonet má ve své nabídce hned několik druhů připojení. Vysokorychlostní neomezené připojení k internetu přes přípojku kabelové televize však nabízíme pouze v obci Pozlovice, Halenkovice a Vysoké Pole


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz