Seznam provozovatelů wifi sítí - Oldřichovicemapa CR
 • NTV cable, s.r.o.
  Oldřichovice
  Společnost NTV cable s.r.o. byla založena v září 1997. Jejím 100 %-ním vlastníkem je Město Napajedla. Hlavním cílem společnosti je provozování televizního kabelového rozvodu ve městě Napajedla a vysílání informačního kanálu NTV info. V červenci 1998 zahájila NTV provoz kabelové televize v Napajedlích, Pohořelicích a Oldřichovicích. V lednu 2001 k nim přibyla obec Karlovice a v říjnu 2001 pak obec Žlutava. V současné době provozuje NTV přibližně 2700 účastnických zásuvek. Kromě přenosu televizních a rozhlasových stanic zajišťuje vlastní vysílání informačního kanálu NTV info, který přináší uživatelům kabelové televize aktuální informace o dění ve městě a blízkém okolí, soukromou a podnikatelskou inzerci. Od srpna 2003 začala NTV poskytovat svým klientům také připojení k internetu prostřednictvím televizního kabelového rozvodu a od září 2004 telefonní služby.
 • TC servis s.r.o.
  Oldřichovice
  TC servis, s.r.o. je rychle se rozvíjející českou telekomunikační společností, která poskytuje firmám i domácím uživatelům služby vysoké kvality s nejlepším poměrem ceny a hodnoty. Byla založena v roce 1998 za účelem poskytování telekomunikačních služeb v průmyslových areálech v Otrokovicích. V dalších letech rozšířila postupně svoji působnost na celý Zlínský kraj a i mimo něj.
 • AVONET, s.r.o.
  Oldřichovice
  Přinášíme Vám bezdrátový internet ve Zlínském kraji v dosahu WiFi hotspotů sítě mojeWiFi. Nabízíme dotované zřízení služby a komplexní servis. Službu lze zřídit také on-line bez smluvního závazku. Připojení je založeno na nejrozšířenějším bezdrátovém standardu WiFi. Spolehlivost připojení je limitována použitou technologií a místními podmínkami.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz