Seznam provozovatelů wifi sítí - Napajedlamapa CR
 • NapaNet
  Napajedla
  Síť NapaNet vznikla v roce 1998 jako projekt skupiny lidí zajímající se o výpočetní techniku. Postupem času se síť rozrůstala a modernizovala. Počátkem roku 2004 se poprvé do výhradně kabelové sítě zapojují prvky 802.11 b/g ¨WIFI¨. S přibývajícími zkušenostmi a velkým zájmem ze strany veřejnosti se rozhodlo, že doposud privátní síť bude zpřístupněna všem, kdo projeví zájem o připojení. Hlavní záměr sítě NapaNet je zprovoznit metropolitní síť v obci Napajedla. Umožnit všem připojeným vzájemnou komunikaci prostřednictvím sítě a v neposlední řadě levné připojení k Internetu. V současné době pokrýváme tyto lokality - sznam ulic: Chmelnice, Nábřeží, Zábraní, Husova, Palackého, Komenského - část, Jiráskova - část
 • SpdreamNET
  Napajedla
  SpdreamNET,zabývající se poskytováním komplexních datových a hlasových služeb a to včetně zabezpečení a instalace souvisejících technologií. Hlavní důraz klademe vedle technologické vyspělosti svých služeb na maximální pohodlí klienta. SpdreamNET garantuje rychlé a spolehlivé připojení k internetu. Vize SpdreamNET klade velký důraz na rozvoj internetu a datových služeb a věříme v jejich dlouhodobý společenský a ekonomický potenciál. Proto investujeme prostředky a úsilí do dalšího rozšiřování sítě a do zvyšování rozsahu a kvality poskytovaných služeb. Pro dosažení našich cílů budeme i nadále poskytovat spolehlivá zákaznická řešení a zůstaneme na špičce ve vývoji služeb a produktů v dynamické oblasti informačních a telekomunikačních technologií. Při vývoji a poskytování nejvhodnějších zákaznických řešení budeme věnovat stejnou pozornost potřebám našich zákazníků, zaměstnanců, životnímu prostředí a rentabilitě. Pouze respektováním všech těchto faktorů si naše společnost, náš tým a prostředí, ve kterém žijeme, udrží svou prosperitu.
 • GEMNET s.r.o.
  Napajedla
  Gemnet s.r.o. je poskytovatelem operujícím ve Zlínském kraji již od roku 2005. Internetová síť naší společnosti se za dobu své existence vypracovala mezi jednu z nejrozšířenějších bezdrátový sítí ve Zlínském kraji. Naše technické zázemí nám umožňuje poskytovat připojení k internetu v té nejlepší kvalitě za zajímavých cenových podmínek. Naším cílem je poskytnout zákazníkům maximální užitek z našich služeb a nabízet jen kvalitní služby s vysokou profesionální úrovní. Nespokojíme se pouze s rychlostí, spolehlivostí sítě a jejím důsledným dohledem, disponujeme také kvalitním zákaznickým servisem. Náš tým je tvořen odborníky, kteří ochotně vyřeší každý požadavek.
 • inext.cz
  Napajedla
  INTERNEXT 2000 se zaměřuje na poskytování spolehlivého připojení k internetu podnikatelům a organizacím. Společnost se specializuje na tuto oblast telekomunikací již od roku 1996. Je členem evropské organizace RIPE a zároveň jedním z předních českých poskytovatelů. Našimi zákazníky jsou významní výrobci, nadnárodní obchodní společnosti ale spokojenými uživateli je i řada malých firem, podnikatelů a domácností
 • Občanské sdružení SP-NET
  Napajedla
  OS SP-NET je nezisková organizace - provozovatel bezdrátové počítačové sítě v oblasti Horního Slovácka, která je budovaná a provozovaná Občanským sdružením SP-NET. Síť SP-NET slouží ke komunikaci a k cenově dostupnému časově a objemově neomezenému vysokorychlostnímu připojení uživatelů do sítě Internet. Cílem sdružení je budovat síť SP-NET a dále rozšiřovat možnosti sítě. Sdružení jako nezisková organizace investuje veškeré příjmy do rozšiřování sítě, zavádění nových služeb a zvyšování dostupné kapacity sítě i připojení do internetu.
 • TC servis s.r.o.
  Napajedla
  TC servis, s.r.o. je rychle se rozvíjející českou telekomunikační společností, která poskytuje firmám i domácím uživatelům služby vysoké kvality s nejlepším poměrem ceny a hodnoty. Byla založena v roce 1998 za účelem poskytování telekomunikačních služeb v průmyslových areálech v Otrokovicích. V dalších letech rozšířila postupně svoji působnost na celý Zlínský kraj a i mimo něj.
 • NTV cable, s.r.o.
  Napajedla
  Společnost NTV cable s.r.o. byla založena v září 1997. Jejím 100 %-ním vlastníkem je Město Napajedla. Hlavním cílem společnosti je provozování televizního kabelového rozvodu ve městě Napajedla a vysílání informačního kanálu NTV info. V červenci 1998 zahájila NTV provoz kabelové televize v Napajedlích, Pohořelicích a Oldřichovicích. V lednu 2001 k nim přibyla obec Karlovice a v říjnu 2001 pak obec Žlutava. V současné době provozuje NTV přibližně 2700 účastnických zásuvek. Kromě přenosu televizních a rozhlasových stanic zajišťuje vlastní vysílání informačního kanálu NTV info, který přináší uživatelům kabelové televize aktuální informace o dění ve městě a blízkém okolí, soukromou a podnikatelskou inzerci. Od srpna 2003 začala NTV poskytovat svým klientům také připojení k internetu prostřednictvím televizního kabelového rozvodu a od září 2004 telefonní služby.
 • AVONET, s.r.o.
  Napajedla
  Přinášíme Vám bezdrátový internet ve Zlínském kraji v dosahu WiFi hotspotů sítě mojeWiFi. Nabízíme dotované zřízení služby a komplexní servis. Službu lze zřídit také on-line bez smluvního závazku. Připojení je založeno na nejrozšířenějším bezdrátovém standardu WiFi. Spolehlivost připojení je limitována použitou technologií a místními podmínkami.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz