Seznam provozovatelů wifi sítí - Luhačovicemapa CR
 • inext.cz
  Luhačovice
  INTERNEXT 2000 se zaměřuje na poskytování spolehlivého připojení k internetu podnikatelům a organizacím. Společnost se specializuje na tuto oblast telekomunikací již od roku 1996. Je členem evropské organizace RIPE a zároveň jedním z předních českých poskytovatelů. Našimi zákazníky jsou významní výrobci, nadnárodní obchodní společnosti ale spokojenými uživateli je i řada malých firem, podnikatelů a domácností
 • AVONET, s.r.o.
  Luhačovice
  Přinášíme Vám bezdrátový internet ve Zlínském kraji v dosahu WiFi hotspotů sítě mojeWiFi. Nabízíme dotované zřízení služby a komplexní servis. Službu lze zřídit také on-line bez smluvního závazku. Připojení je založeno na nejrozšířenějším bezdrátovém standardu WiFi. Spolehlivost připojení je limitována použitou technologií a místními podmínkami.
 • SUPRO, spol. s r.o.
  Luhačovice
  Společnost SUPRO poskytuje svým zákazníkům v regionech Uherskohradišťska, Uherskobrodska a Valašskokloboucka komplexní služby v oblasti IT a telekomunikací. Její obchodní úspěch se opírá o tým kvalifikovaných spolupracovníků a individuální přístup ke klientům při řešení jejich požadavků. Společnost se zaměřuje především na poskytování přístupových internetových služeb, na komplexní externí správu IT ve firmách a na vývoj aplikačních řešení. Přístup k Internetu prostřednictvím bezdrátové WiFi sítě SUPRO-NET Vám zajistíme v těchto lokalitách: Uherskohradišťsko Babice, Bílovice, Boršice, Březolupy, Buchlovice, Hluk, Huštěnovice, Kněžpole, Kostelany, Kunovice, Míkovice, Nedakonice, Ostrožská Lhota, Ostrožská Nová Ves, Podolí, Popovice, Spytihněv, Staré Město, Topolná, Uherské Hradiště, Velehrad, Vésky, Zlechov. Uherskobrodsko Bánov, Bystřice p. Lopeníkem, Částkov, Dolní Němčí, Drslavice, Dobrkovice, Horní Němčí, Hradčovice, Kaňovice, Komňa, Korytná, Nezdenice, Nivnice, Pašovice, Pitín, Prakšice, Rudice, Slavkov, Starý Hrozenkov, Suchá Loz, Šumice, Uherský Brod vč. místních částí Havřice a Újezdec, Veletiny, Velký Ořechov, Záhorovice, Žítková.
 • SLAVNET
  Luhačovice
  Firma Slavnet Vám nabízí přístup k síti internet se zaměřením na domácnosti a menší firmy. Jedná se o moderní způsob připojení k celosvětové síti internet prostřednictvím technologie, založené na radiovém přenosu dat mezi vysílačem a koncovým zařízením zákazníka. Tento způsob připojení je vítanou alternativou k monopolu stávajícího kabelového operátora a je na jeho síti zcela nezávislý, což Vám ušetří mnohdy nemalé telefonní poplatky.
 • Orthodox
  Luhačovice
  INTERNET V LUHAČOVICÍCH Nechcete platit za telefonní linku jen proto, abyste měli přístup na Internet? Nestačí Vám vytáčené spojení nebo už Vás přestalo bavit sledovat čas při práci s internetem? Nechcete platit za ADSL připojení ročně 12.000 Kč a více? Pak právě pro Vás je tu nabídka našich služeb. Našim cílem je přinášet zejména domácnostem v Luhačovicích spolehlivé, neomezené internetové přípojení do celého světa za bezkonurenčně nízké ceny. Klíčem k dosažení tohoto cíle je vybudování kvalitní infrastrukturní datové sítě. Páteří celého projektu je proto instalace sdružené kabeláže v panelových obytných domech a bytovkách. Dálkové spoje mezi budovami a k zajištění vnější konektivity jsou stavěny s využitím směrových mikrovlnných zařízení. Realizace jednotlivých bytových přípojek probíhá vždy po dohodě s uživatelem a její technická náročnost je srovnatelná s instalací běžné telefonní linky. Uvedené řešení sítě představuje do budoucna dostatečnou kapacitní rezervu a je tedy schopno přizpůsobovat se neustále rostoucím požadavkům na rychlost internetového připojení. S rozvojem každodenního využívání internetu hodláme v budoucnu adekvátně rozšiřovat nabídku souvisejících doplňkových služeb. Budeme potěšeni, rozhodnete-li se využít služeb naší společnosti. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám odpovíme, poradíme, případně pomůžeme zvolit optimální cenový program. Přejeme Vám nerušené surfování v síti Orthodox networks.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz