Seznam provozovatelů wifi sítí - Leskovecmapa CR
 • Domi-Net.cz
  Leskovec
  Služba Domi-Net.cz Wi-Fi vznikla pro rozvoj a podporu služeb v oblasti přenosu dat především pro rezidenční zákazníky. Domi-Net.cz Wi-Fi byla zprovozněna dne 24.6.2004. Síť se počtem přípojných míst stala největší WiFi sítí v lokalitě. Cílem je propojit uživatele za co nejpřijatelnějších cenových i technických podmínek; DomiNet do budoucna garantuje, že nezvýší cenu poskytované služby. Síť je dimenzována na vysoký počet uživatelů, kapacita jednoho přístupového bodu je až 2048 kbit/s. DomiNet WiFi je pod 24 hodinovým dohledem přístupové sítě a přístupových bodů a společnost poskytuje svým zákazníkům garanci zprovoznění přístupového bodu do 24 hodin od výpadku. Služba DomiNetBroadBand (DBB) využívá nově uvolněné frekvenční pásmo 5.4 GHz, které poskytuje dostatek volné kapacity. Dostanete nezávislost a vysoký výkon za výhodnou cenu a řešení bez omezení. Můžete současně surfovat po internetu i telefonovat. Platíte jen tolik, kolik skutečně provoláte . Služba DBB je internet pro moderní domácnosti i domácí kanceláře - pro každého, kdo používá telefon, e-mail a internet při komunikaci, vyhledávání informací, sledování zpravodajství, ke studiu, nákupům, elektronickému bankovnictví nebo při zábavě. Služba může být zřízena všude tam, kde není drátová telefonní linka, a svou kvalitou je srovnatelná s technologií ADSL. Oproti všem jiným nabídkám je cena konečná - u DomiNetu neplatíte navíc žádný paušál za telefon. A přístup k internetu máte skutečně neomezený - DomiNet nemá žádné skryté příplatky.
 • inext.cz
  Leskovec
  INTERNEXT 2000 se zaměřuje na poskytování spolehlivého připojení k internetu podnikatelům a organizacím. Společnost se specializuje na tuto oblast telekomunikací již od roku 1996. Je členem evropské organizace RIPE a zároveň jedním z předních českých poskytovatelů. Našimi zákazníky jsou významní výrobci, nadnárodní obchodní společnosti ale spokojenými uživateli je i řada malých firem, podnikatelů a domácností
 • link24.cz
  Leskovec
  Výstavba sítě začala v roce 2002. Z lokální sítě poskytující dříve limitovanou nabídku služeb připojení k Internetu se neustálým rozvojem v současnosti stala metropolitní, vysokorychlostní a stabilní síť, která dokáže uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Naše nákladné investice do nejkvalitnějších technologií s důrazem na jednoduchou a rychlou možnost upgrade nyní přinášejí ovoce v podobě řady spokojených zákazníků. Síť pracuje výhradně s nejnovějšími technologiemi v oblastech komunikace a poskytování připojení k Internetu. Nakupujeme pouze kvalitní komponenty renomovaných světových výrobců , které představují stabilní stavební kameny pro naši síť. Během roku 2006 nabývá síť kruhové topologie (jediná svého druhu v regionu), důsledku čehož lze dosáhnout celkové dostupnosti služeb přesahujících 98%. V roce 2008 – je založena nová společnost Link24 systems s.r.o. – která je nástupcem OSVČ Miloše Mužikovského.
 • Numeri
  Leskovec
  Numeri je moderní firma působící na trhu už od roku 1991 ! Můžete na nás spolehnout jako na dlouhodobého partnera, který Vám v globálním měřítku pomůže při: * dosažení optimálního nasazení IT a připojení k internetu Vašich lokalit * zvyšování bezpečnosti a kontroly nad IT ve Vaší firmě * zlepšování produktivity a flexibility Vašich IT procesů a jejich kontroly Naši odborníci působící v oblasti služeb, Vám pomohou získat maximální efekt z Vašich počátečních investic do IT infrastruktury či SW vybavení a snížit provozní náklady Vašich instalací! Provádíme: * poradenské služby: technické expertízy, audity instalací, globální efektivní řešení internetového, datového nebo hlasového připojení. * projekty a systémy: řízení a realizace projektů, modernizace provozů, zajištění kriticky důležitých aplikací a jejich zálohování. * služby pro stávající instalace: náhradní díly, údržba a opravy, modernizace, spouštění a uvádění do provozu... naše služby zvýší systémovou spolehlivost Vašich stávajících informačních technologií a procesů Nabízíme jedinečné spektrum specializovaných služeb, odborných znalostí a způsobilostí, pomocí kterých vám ušetříme peníze a usnadníme život.
 • Ústí.Net o.s.
  Leskovec
  Ústí.Net o.s. je komunitní síť působící v obci Ústí u Vsetína a jejím cílem je zajistit přístup k Internetu a umožnit vzájemnou komunikaci. Dále v síti běží interní služby pro přenos dat a hlasu.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz