Seznam provozovatelů wifi sítí - Hvozdnámapa CR
 • Optimax
  Hvozdná
  Naše firma se zabývá poskytováním připojení k internetu, správou počítačových sítí a serverů, webhostingem, tvorbou webových stránek a dalších telekomunikačních služeb pro domácnosti, firmy a menší poskytovatele internetu. Domácnostem nabízíme rychlé a cenově dostupné připojení od 350Kč za měsíc, zřízovací poplatek je od 2000Kč. Internetové připojení je dostupné v desítkách obcí Zlínského kraje a je možné ho rozšířit kamkoliv, kde je dostatečný zájem. Naše síť nabízí možnost připojení až rychlosti 20Mbps ve vysoké kvalitě!
 • IT-HELP.cz, s.r.o.
  Hvozdná
  Optická a bezdrátová síť v průmyslovém areálu Svit a okolí Zlína včetně vlastní telefonní VoIP služby. Server hosting , WWW hosting. Vlastní klimatizovaná servrovna se založním nápajením(2x napájecí okruh + agregat. 2x připojení k internetu přes optiku 2 x 100Mbits. Dohledové centrum 24x7. Servisní oddělení a zkušenosti s Outsourcingem. Průmyslová kvalita do domácností Vlastní VoIP ústředny a CALLCENTRA
 • Maxnet
  Hvozdná
  MAXnet - Váš vysokorychlostní internet pro domácnost. Bezdrátové připojení k internetu je v současné době to nejvýhodnější co můžete na našem trhu nalézt. Neomezený přístup vysokou rychlostí. Neomezené množství stažených dat. Cena pod 450 Kč měsíčně!!! Připojení je možné v Kostelci, Štípě, Fryštáku a Hvozdné.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz