Seznam provozovatelů wifi sítí - Halenkovmapa CR
 • HovNet
  Halenkov
  HovNet je bezdrátová počítačová síť, založená především na technologii WiFi. V Hornovsackém údolí si klade za úkol zajistit svým členům přístup k moderním informačním technologiím.
 • HALENKOV.NET
  Halenkov
  Mikrotik, Ubiquity Naši síť tvoří celkem 16 přístupoových bodů ve třech obcích. Celková konektivita je 50 Mbitů.
 • inext.cz
  Halenkov
  INTERNEXT 2000 se zaměřuje na poskytování spolehlivého připojení k internetu podnikatelům a organizacím. Společnost se specializuje na tuto oblast telekomunikací již od roku 1996. Je členem evropské organizace RIPE a zároveň jedním z předních českých poskytovatelů. Našimi zákazníky jsou významní výrobci, nadnárodní obchodní společnosti ale spokojenými uživateli je i řada malých firem, podnikatelů a domácností
 • Satimant
  Halenkov
  - Připojení je realizováno optikou, ethernetem, bezdrátově (802.11 a,g,n). - Paušální trvalé připojení (neplatí se za dobu strávenou na internetu ani přenesená data, stálá cena). - Rychlé ověření, zřízení a zapůjčení koncového zařízení. Standardně do 48 hod po ověření dostupnosti služby. - HW nutný pro připojení je standardně pronajat a již zahrnut v ceně měs. paušálu. - Nezávazné vyzkoušení zdarma - Požadavky na přípojné PC – jakýkoliv operační systém podporující protokol TCP/IP a disponující síťovým (ethernet) rozhraním (konektor RJ45), popř. alespoň jedním volným rozšiřujícím slotem (PCI, USB, apod.) - Férové podmínky, žádné smlouvy na rok či dva, viz všeobecné podmínky.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz