Seznam provozovatelů wifi sítí - Chropyněmapa CR
 • LAN servis
  Chropyně
  Společnost LAN servis s.r.o. byla založena v roce 1992 a je jedním z nejdéle působících telekomunikačních operátorů v Olomouckém kraji. Patří mezi přední dodavatele internetového připojení v okresech Přerov, Prostějov, Kojetín a okolí (pokrytí ve více jak 50 lokalitách). Cílem a snahou společnosti je učinit služby kvalitní, rychlé a maximálně spolehlivé. To vše především díky neustálému vývoji, zdokonalování a individuálnímu přístupu k zákazníkům. Společnost v rámci svých služeb nabízí vysoce kvalitní připojení k internetu (prostřednictvím optického kabelu či Wifi), telefonování přes internet a digitální televizi. Dále také osobně zajišťuje a provádí kompletní servisní služby. Společnost LAN servis s.r.o. svým zákazníkům dále nabízí: - Vysokorychlostní internet pomocí optického kabelu až 35 Mbit - Ověření dostupnosti služeb a proměření signálu ZDARMA - Po dobu výpovědní lhůty u stávajícího poskytovatele internetu připojení ZDARMA - Za nízké ceny vysokou rychlost - Zákaznická linka k dispozici 8:00 - 20:00 - Sestavení nabídky přímo na míru - Při splnění podmínek možnost získat smlouvu na dobu NEURČITOU - Kvalitní připojení k internetu 24h/denně bez omezení stažených dat - Stabilní technická podpora k dispozici 7 dní v týdnu od 8:00 do 20:00 - Rychlý servis případných výpadků - Po dobu trvání smlouvy je na zařízení poskytován bezplatný servis
 • WiNet - Plešovec
  Chropyně
  Síť Wi_Net vznikla 26. května 2004. Impulsem k vybudování byla snaha propojit několik počítačových nadšenců v obci Plešovec. Zpočátku síť pokrývala jen malou část obce a byla postavena na standardu 802.11b tedy 11Mb/s a sloužila výhradně ke komunikaci mezi připojenými lidmi. Vzhledem nečekanému zájmu lidí o připojení bylo dne 1.7.2004 rozhodnuto, že se zvýší rychlost sítě na 54Mb/s, musely se tedy stávající klienti a vysílač vyměnit za zařízení standadu 802.11g. Spolu touto změnou a roztoucím zájmem klientů jsme začali uvažovat o možnosti nabiídnout připojení k internetu. Síť se dál rozrůstala. 24.9.2008 již pokrývala 99% Plešovce. K 1.11.2005 byla rychlost intenetu navýšena na 2Mb/s od 7-19 hodin a od 19-7hodin 4Mb/s. Takové byly počátky sítě, která nyní pokrývá Plešovec (99%), Chropyně (okrajové lokality),Chropyně-Hrad (100%), Chropyně-Františkov(100%), Chropyně-Dráhy (100%) a Kyselovice (5%). V současnosti je garantovaná konektivita celé sítě 30Mb/s neomezeně.
 • inext.cz
  Chropyně
  INTERNEXT 2000 se zaměřuje na poskytování spolehlivého připojení k internetu podnikatelům a organizacím. Společnost se specializuje na tuto oblast telekomunikací již od roku 1996. Je členem evropské organizace RIPE a zároveň jedním z předních českých poskytovatelů. Našimi zákazníky jsou významní výrobci, nadnárodní obchodní společnosti ale spokojenými uživateli je i řada malých firem, podnikatelů a domácností
 • cyrilek.net
  Chropyně
  cyrilek.net je nezisková organizace - občanské sdružení, provozující od roku 2004 vlastní datovou síť na Kroměřížsku a v přilehlém okolí. Sdružení vzniklo díky snaze několika místních nadšenců, které už nebavilo usínat u pomalých telefonních modemů provozovaných na zastaralých telefonních linkách, či jen tak sedět a několik let čekat na zavedení (bohužel opět pomalého a drahého) ADSL a rozhodli se konat. Tito lidé společně s ostatními odborníky z oborů síťových technologií, elektroniky, radiových systémů a spousty dalších profesí vybudovali ve svém volném čase za podpory některých obcí datovou síť, jejíž rozloha nyní dosahuje téměř 250km2. Snahou bylo dosažení maximální kvality a rychlosti přenosu dat a tak jsme hned v počátku zavrhli použití tehdy levných, avšak pomalých zařízení. Páteře naší sítě jsou dnes tvořeny bezdrátovými spoji v licenčním i volném pásmu, což společně s promyšlenou topologií sítě umožňuje dosahovat přenosových rychlostí často přesahujících desítky Mbps. Díky unikátnímu systému řízení provozu, jehož vývoj trval několik let, mohou členové našeho sdružení využít veškerou dostupnou kapacitu sítě v dané lokalitě. Jedním z nelehkých cílů, které jsme si kladli při zakládání sdružení, bylo vybudování centrálního retranslačního uzlu na návrší zvaném "U Cyrilka", odkud také pochází samotný název sdružení. Po nemalých komplikacích při jednání s úřady se nám nakonec podařilo získat potřebná povolení pro zahájení stavebního řízení, které bylo úspěšně završeno vztyčením 20m stožáru, jež nyní tvoří hlavní bod naší sítě.
 • chropnet.wsc.cz
  Chropyně
  Síť je poskytována v bezlicenčním pásmu 5GHz. Od 1.dubna 2005 je naše nabídka rozšířena o možnost připojení do optické internetové/metropolitní sítě (pouze na sídlišti v Chropyni), do které se může připojit až 700 domácností. Celá síť je připojena páteřním spojem v pásmu 17GHz a konektivitou 2x450Mb/s. Nabízíme pro naše klienty (a členy OSCHROPNET) IPTV od společnosti SLEDOVANI.TV, kde zdarma může klient sledovat až 36 TV programů. Celková nabídka je koncipována zejména pro připojení domácností, ale nevylučuje se připojení malých i větších firem v okolí. Podle zájmu bude možné připojit i městský úřad, knihovny a školy. Vysílače pokrývají cca 95% území města Chropyně a je možné signál přijímat i v okolních obcích Zářičí, Plešovec atd.
 • Keynet
  Chropyně
  Síť KeyNet je jedna z největších bezdrátových sítí na Moravě. Připojení realizuje také v mnoha dalších městech v celé ČR. Svým zákazníkům nabízí kvalitní přístup k internetu pomocí pevných i bezdrátových technologií v licenčním i bezlicenčním pásmu. Přístup k internetu je zajištěn pomocí transportních optických okruhů zakončených v Sitelu. Současná kapacita našich přípojných optických linek je 3 Gbps s přímou konektivitou do NIXu a dále disponujeme druhou nezávislou konektivitou od firmy Cogent s kapacitou 1Gbps. Síť disponuje více než 300 přístupovými body a v současné době obsluhuje zhruba 6000 uživatelů bezdrátového připojení a stovky ADSL připojení. Konektivita je do sítě dodávána ze tří různých přípojných míst, která jsou navzájem zálohována.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz