Seznam provozovatelů wifi sítí - Biskupicemapa CR
 • Ondřej Huňka (HO-NET)
  Biskupice
 • AVONET, s.r.o.
  Biskupice
  Přinášíme Vám bezdrátový internet ve Zlínském kraji v dosahu WiFi hotspotů sítě mojeWiFi. Nabízíme dotované zřízení služby a komplexní servis. Službu lze zřídit také on-line bez smluvního závazku. Připojení je založeno na nejrozšířenějším bezdrátovém standardu WiFi. Spolehlivost připojení je limitována použitou technologií a místními podmínkami.
 • GEMNET s.r.o.
  Biskupice
  Gemnet s.r.o. je poskytovatelem operujícím ve Zlínském kraji již od roku 2005. Internetová síť naší společnosti se za dobu své existence vypracovala mezi jednu z nejrozšířenějších bezdrátový sítí ve Zlínském kraji. Naše technické zázemí nám umožňuje poskytovat připojení k internetu v té nejlepší kvalitě za zajímavých cenových podmínek. Naším cílem je poskytnout zákazníkům maximální užitek z našich služeb a nabízet jen kvalitní služby s vysokou profesionální úrovní. Nespokojíme se pouze s rychlostí, spolehlivostí sítě a jejím důsledným dohledem, disponujeme také kvalitním zákaznickým servisem. Náš tým je tvořen odborníky, kteří ochotně vyřeší každý požadavek.
 • Orthodox
  Biskupice
  INTERNET V LUHAČOVICÍCH Nechcete platit za telefonní linku jen proto, abyste měli přístup na Internet? Nestačí Vám vytáčené spojení nebo už Vás přestalo bavit sledovat čas při práci s internetem? Nechcete platit za ADSL připojení ročně 12.000 Kč a více? Pak právě pro Vás je tu nabídka našich služeb. Našim cílem je přinášet zejména domácnostem v Luhačovicích spolehlivé, neomezené internetové přípojení do celého světa za bezkonurenčně nízké ceny. Klíčem k dosažení tohoto cíle je vybudování kvalitní infrastrukturní datové sítě. Páteří celého projektu je proto instalace sdružené kabeláže v panelových obytných domech a bytovkách. Dálkové spoje mezi budovami a k zajištění vnější konektivity jsou stavěny s využitím směrových mikrovlnných zařízení. Realizace jednotlivých bytových přípojek probíhá vždy po dohodě s uživatelem a její technická náročnost je srovnatelná s instalací běžné telefonní linky. Uvedené řešení sítě představuje do budoucna dostatečnou kapacitní rezervu a je tedy schopno přizpůsobovat se neustále rostoucím požadavkům na rychlost internetového připojení. S rozvojem každodenního využívání internetu hodláme v budoucnu adekvátně rozšiřovat nabídku souvisejících doplňkových služeb. Budeme potěšeni, rozhodnete-li se využít služeb naší společnosti. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám odpovíme, poradíme, případně pomůžeme zvolit optimální cenový program. Přejeme Vám nerušené surfování v síti Orthodox networks.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz