Seznam provozovatelů wifi sítí - Zubřímapa CR
 • SteadyNET
  Zubří
  Společnost Steadynet s.r.o. nabízí vysokorychlostní připojení k internetu a zabývá se prodejem, instalací a servisem PC a počítačových komponent, montáží a kompletním servisem satelitní techniky a správou ICT. Vysokorychlostním připojením k internetu je pokryto celé Nové Město na Moravě, a většina okolních obcí (Pohledec, Petrovice, Radňovice, Nová Ves u Nového Města na Moravě, Rokytno, Vlachovice, Slavkovice, Olešná u Nového Města na Moravě, Maršovice, Řečice, Zubří). Tento seznam se neustále rozrůstá. Aktuální pokrytí naší sítě si lze zkontrolovat online, je k tomu určena naše mapa přístupových bodů, která obsahuje i konkrétní rozhledy. V případě zájmu o připojení v místě, které zde není uvedené, nás prosím neváhejte kontaktovat. Nově bylo pro zájemce a zákazníky otevřeno prodejní a kontaktní místo. Jeho adresa a otevírací doba jsou uvedeny na webu.
 • FCom.cz
  Zubří
  Levný, spolehlivý a rychlý bezdrátový internet - instalace a servis zdarma! Provádíme také servis a prodej PC a NTB, montáže a servis pozemní a satelitní digitální TV. V nabídce také levné volání VoIP od 0,49,-kč/min.
 • unet.cz
  Zubří
  Na poli internetových služeb působíme od roku 1997 jako regionální poskytovatel připojení. Od června 1999 jsme se jako jedni z prvních na českém trhu začali specializovat zejména na bezdrátové připojení mikrovlnou technologií v pásmu 2,4 GHz. Důvodem byla snaha nabídnout zákazníkům kvalitní a levné připojení k Internetu s vyloučením plateb telekomunikačním monopolům. Od roku 1999 je síť prezentována pod obchodním značkou UNET. Dnes máme vybudovánu vlastní síť s více než 450 vysílači a provozujeme připojení pro více než 14000 zákazníků. Servisní služby zákazníkům v jednotlivých lokalitách zajišťujeme prostřednictvím více než 20 autorizovaných partnerských firem. Dále zajišťujeme celé spektrum souvisejících služeb jako jsou návrhy a realizace sítí LAN a vnitropodnikových intranetových sítí, provozování domén, webhosting, provoz virtuálních privátních sítí, provoz IP telefonie, ve spolupráci s firmou TISCALI dodáváme hlasové služby. V oblasti telekomunikací máme dlouhodobé cíle. Investujeme značné částky do infrastruktury a rozvoje sítě. Finanční potřeby kryjeme zcela z vlastních zdrojů. Našim cílem na poli bezdrátového internetu je udržet si trvale dominantní postavení v regionu a rozšiřovat své působení nejen ve východních Čechách a na jižní Moravě


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz