Seznam provozovatelů wifi sítí - Vysoké Studnicemapa CR
 • visonet s.r.o.
  Vysoké Studnice
  Bezdrátové připojení od visonetu pořídíte v Jihlavě a okolí s nejnižšími náklady ve čtyřech výhodných tarifech dle Vašich potřeb. Připojení je levné, rychlé, bez časového omezení a bez limitu přenesených dat.
 • iStudnice
  Vysoké Studnice
  WiFi komunitní (obecní) síť, do které je zapojeno 25 uživatelů obce Vysoké Studnice (celkem 348 obyvatel), v nabídce také FREE HOTSPOT spoj o rychlosti 1,5Mbit/s.
 • JSNET Jihlava
  Vysoké Studnice
  Firma JSNET (provozovatel bezdrátové sítě pet) se zabývá poskytováním připojení k internetu a služeb v oblasti informačních technologií (software i hardware). Provádíme práce, jak na počítačích, tak na počítačových sítích. Naše služby jsou určeny jednotlivcům, domácnostem, firmám a institucím.
 • M-SOFT, spol. s r.o.
  Vysoké Studnice
  Firma M-soft se zabývá prodejem, instalací a servisem hardware, software, počítačových sítí a poskytováním internetu EUROWEB. Provádíme komplexní služby včetně instalace a servisu u zákazníka, pohotovostní servis, projekty, poradenství ap. Realizujeme lokální sítě na bázi Novell, Microsoft a LINUX včetně vzájemné integrace a připojení sítí k internetu. Provádíme instalace a měření strukturované kabeláže včetně optických kabelů a managementu uzlů sítě, správu sítě, projekt sítě. Provozujeme internetový uzel v Jihlavě a dalších obcích, dvě páteřní přípojné linky do Jihlavy. Bezdrâtové připojení, web a server hosting, poštovní doménové koše. Ceny mimo Jihlavu na dotaz. V určitých lokalitách Jihlavy provádíme rovněž připojení firem optickým kabelem.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz