Seznam provozovatelů wifi sítí - Velká Bítešmapa CR
 • MATRIGO
  Velká Bíteš
  Naše společnost provozuje přes 60 vysílačů v regionu poblíž Velkého Meziříčí, Velké Bíteše a Žďáru nad Sázavou . Celá infrastruktura je postavena na systému Mikrotik a CISCO. Páteřní linky jsou provozovány na 10 GHz a 80Ghz. Síť je připojena na optický okruh o kapacitě 1000 Mbps. Nabízíme též IPTv.V současné době spravujeme připojení pro 2500 členů sítě.
 • Na-Net
  Velká Bíteš
  Bezdrátová síť na kmitočtem 2,4GHz, 5,6GHz, 10GHz, 11GHz a s budovanou optickou sítí po Náměšti nad Oslavou. Konektivita do Internetu 300Mb.
 • Open-WiFi
  Velká Bíteš
  Open-WiFi je veřejná komunitní počítačová síť sloužící ke hraní her, sdílení dat, komunikaci, zábavě a v neposlední řadě k připojení do Internetu. Působíme prozatím jen ve Velké Bíteši. Jsme NEZISKOVÁ síť spravovaná třemi jejími zakládajícími členy. Veškeré vybrané finance budou a jsou použity na zaplacení Internetu a především na rozvoj infrastruktury. Nikdo z nás nemá za cíl na tom zbohatnout. Jsme jednou z mnoha czfree sítí které vznikají po celé republice. Důležité je vědět že NEJSME internetový provider (ISP), naše síť má komunitní charakter, takže prioritami je hraní her, sdílení, komunikace (např. ICQ, Skype) a další služby s interní působností.
 • NETlife
  Velká Bíteš
  Zabýváme se převážně bezdrátovým připojením do sítě internet. Nabízíme kvalitní stálé připojení jak pro domácí uživatele, tak pro malé i velké firmy. Připojení realizujeme podle místních podmínek buď v pásmu 2,4GHz nebo 5GHz pomocí profesionálních zařízení na platformě Mikrotik RouterBoard, popřípadě LAN rozvod v panelových domech a bytovkách. Toto řešení nevyžaduje pracnou, časově a finančně nákladnou pokládku kabeláží do země. Na připojeném objektu se pouze umístí anténa ve velikosti 20 - 60cm a k uživateli nebo jednotlivým uživatelům v objektu se rozvod provede již klasickým způsobem, tedy kabeláží UTP. Umožníme Vám 24 hodinový přístup k internetu, k vaší poště, nebo k firemnímu WEBu. Zajistíme VoIP telefonování a mnoho dalších služeb, které internet nabízí. Podmínky jsou v souladu s Generální licencí GL-27/S/2000 a GL-28/S/2000 vydaného Českým telekomunikačním úřadem.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz