Seznam provozovatelů wifi sítí - Třebíčmapa CR
 • Dasnet - Jan Mastný
  Třebíč
  Jsme na trhu od roku 2010. Vytvořili jsme vlastní síť, za cílem toho, aby jsme dali možnost i běžným lidem z vesnice, používat kvalitní a rychlý internet za dostupnou cenu. V současnosti máme několik desítek klientů a naší prioritou je spokojenost zákazníka a osobní jednání. Klientům nabízíme nominální rychlost připojení až 16 Mbit/s, bez agregace, za cenu 300Kč s DPH na měsíc.
 • E consulting, s.r.o.
  Třebíč
  Městská síť v Třebíči pro internet, telefonii a TV. V letošním roce síť převádíme z bezdrátových technologií na technologie optických vláken, což nám zaručuje možnost vnitřní konektivity do 10GBit/s. Nabízíme : internet bez instalačních poplatků - internet od 0,- Kč měsíčně (viz ceník) - telefonování BEZ paušálu - od léta 2006 TV
 • Chimnet
  Třebíč
  Společnost Chimera system s.r.o. se zabývá zejména bezdrátovým připojením k internetu ve městě Třebíč a okolních obcích a provozem sítě Chimnet v této oblasti. Orientujeme se na poskytování služeb hlavně pro domácnosti a malé firmy, kterým zajišťujeme připojení k internetu systémem WiFi. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby za co nejnižší ceny.
 • TLAPNET
  Třebíč
  Společnost Tlapnet s.r.o. byla založena roku 2004. Představuje oborově, organizačně, personálně i finančně prosperující telekomunikační firmu s vlastním týmem projektových pracovníků, správců sítě, systémových pracovníků, programátorů a techniků. V oblasti projektování datových a optických sítí, realizace dodávek připojení k síti internet a zajištění kompletního a včasného servisu představuje společnost Tlapnet s.r.o. přední telekomunikační firmu v České republice. V rámci vysoké odbornosti jednotlivých divizí je společnost schopna realizovat rozsáhlé a velmi náročné projekty. Počet zákazníků společnosti má vzestupný charakter. V současnosti je evidováno přes 30 000 spokojených domácností ve více než tisíci městech a obcích. Mezi spokojené zákazníky patří i stovky firem spolu s městskými a obecními úřady. Na základě znalosti zákaznické problematiky a vysoké míry vzájemné důvěry je se všemi klienty budován a udržován dlouhodobý vztah. Společnost Tlapnet s.r.o. provádí každoročně rozsáhlé investice do výstavby, rekonstrukce a modernizace přenosových sítí a svým zákazníkům poskytuje digitální služby v nejvyšší kvalitě. Kromě služeb souvisejících s poskytováním internetu se zabývá i poskytováním televizních služeb a to jak satelitních, tak IPTV (televize přes internetový protokol), která zákazníkovi umožňuje velké množství interaktivních funkcí na rozdíl od běžné televize. Vyjma těchto dvou činností je firma poskytovatelem hlasových služeb (VoIP a GSM). Dále se zabývá opravou výpočetní techniky a další elektroniky, kde úspěšnost oprav je až 98%. Náročným firemním zákazníkům je nabízena služba automatické záložní linky na paralelní technologii a optimalizace firemních procesů (CRM, Workflow systémy, Systémy pro kontrolu exekucí, insolvencí a nespolehlivého plátcovství DPH a další). Od roku 2012 se společnost Tlapnet s.r.o. stala zakládajícím členem ISP Alliance a.s., akciového sdružení největších poskytovatelů internetu v České republice. Prostřednictvím tohoto členství byly rozšířeny veškeré služby na území celé České republiky. Více informací o společnosti Tlapnet s.r.o. lze nalézt na www.tlapnet.cz.
 • Edera
  Třebíč
  Edera Group byla založena jako ryze privátní česká společnost. Nosnými předměty podnikání jsou poskytování telekomunikačních služeb a specializovaný prodej výpočetní a telekomunikační techniky. V současné době je leaderem v poskytování telekomunikačních služeb ve východních Čechách. Celkový počet uživatelů již přesáhl hranici 7000 klientů, z toho téměř 2000 uživatelů je připojeno pomocí optiky.
 • Mírovka.net
  Třebíč
  Síť Mírovka.net vznikla na Třebíčsku především jako reakce na nemožnost získání kvalitního, časově neomezeného a cenově přijatelného připojení do sítě internet. Kromě Třebíče poskytujeme připojení k Internetu v těchto lokalitách: Stařeč, Střítež, Kožichovice, Ruda, Osová Bitýška, Záblatí, Budišov, Koněšín, Valeč, Třebenice, Dalešice, Hrotovice, Červená Lhota, Mastník, Studenec, Čechtín, Budíkovice, Petrovice, Okříšky, Benetice, Kamenná, Studnice a Rudíkov .
 • Metron (TRINITY CZECH REPUBLIC, s.r.o.)
  Třebíč
  Dovolte, abychom Vám představili optickou síť METRON provozovanou společností TRINITY CZECH REPUBLIC, s.r.o. Jedná se o moderní síť založenou na technologii vysoce propustných datových spojů s páteří tvořenou výhradně pomocí optických vláken. Vítejte na stránkách vysokorychlostní datové sítě METRON Internet se dnes již stal zcela běžnou záležitostí a naše společnost se snaží poskytováním svých služeb podporovat rozšíření vysokorychlostních internetových připojení v České republice. Naší prioritou je však být oproti ostatním ISP poskytovatelům o krok napřed! V rychlosti, kvalitě i rozsahu služeb. Svým zákazníkům tak můžeme nabídnout, kromě služeb vysokorychostního internetu, i kvalitní a levné telefonní služby. Po třebíčských sídlištích zavádíme do každé domácnosti zdarma zásuvku pro připojení datových a telefonních služeb, na každém zákazníkovi pak bude rozhodnout se, jestli služeb naší metropolitní sítě bude využívat. Samozřejmostí pro naše zákazníky je možnost využívat připojení s garantovanou rychlostí, bez agregace a dalších omezení, levné volání do sítí pevných i mobilních operátorů (v síti METRON samozřejmě zcela zdarma) a spoustu dalších služeb pro Vaše pohodlí. V blízké budoucnosti spustíme provoz kabelové televize s možností vysílání programů podle chuti a nálady každého zákazníka.
 • NET EXPERT, v.o.s.
  Třebíč
  Firma NET EXPERT, v.o.s. působí jako lokální pokytovatel bezdrátového připojení k internetu pro Třebíč a okolí již od roku 2004. Naši pracovníci se mohou pochlubit již 15letými zkušenostmi v oblasti bezdrátových datových přenosů. Jako jedna z prvních firem v ČR jsme instalovali 10Mb/s pojítka pro OKD Staříč a doly v Tušimicích. Byla použita technologie americké firmy Microwave, která pracovala v pásmu 10GHz. K dnešnímu dni naše síť čítá téměř 1.000 PC připojených k internetu. Bezdrátová síť naší firmy využívá nejmodernějších technologií v této oblasti. Disponujeme zařízeními, která u klientů pracují technologií wifi na frekvencích 2,4GHz a 5,4GHz. Páteřní spoje pracují většinou na techologii 10GHz nebo 60GHz firem Alcoma a Ceragon. V současné době disponujeme asi 30 access pointy. Jejich přibližné rozložení znázorňuje následující mapka.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz