Seznam provozovatelů wifi sítí - Střítežmapa CR
 • E consulting, s.r.o.
  Střítež
  Městská síť v Třebíči pro internet, telefonii a TV. V letošním roce síť převádíme z bezdrátových technologií na technologie optických vláken, což nám zaručuje možnost vnitřní konektivity do 10GBit/s. Nabízíme : internet bez instalačních poplatků - internet od 0,- Kč měsíčně (viz ceník) - telefonování BEZ paušálu - od léta 2006 TV
 • Mírovka.net
  Střítež
  Síť Mírovka.net vznikla na Třebíčsku především jako reakce na nemožnost získání kvalitního, časově neomezeného a cenově přijatelného připojení do sítě internet. Kromě Třebíče poskytujeme připojení k Internetu v těchto lokalitách: Stařeč, Střítež, Kožichovice, Ruda, Osová Bitýška, Záblatí, Budišov, Koněšín, Valeč, Třebenice, Dalešice, Hrotovice, Červená Lhota, Mastník, Studenec, Čechtín, Budíkovice, Petrovice, Okříšky, Benetice, Kamenná, Studnice a Rudíkov .
 • NET EXPERT, v.o.s.
  Střítež
  Firma NET EXPERT, v.o.s. působí jako lokální pokytovatel bezdrátového připojení k internetu pro Třebíč a okolí již od roku 2004. Naši pracovníci se mohou pochlubit již 15letými zkušenostmi v oblasti bezdrátových datových přenosů. Jako jedna z prvních firem v ČR jsme instalovali 10Mb/s pojítka pro OKD Staříč a doly v Tušimicích. Byla použita technologie americké firmy Microwave, která pracovala v pásmu 10GHz. K dnešnímu dni naše síť čítá téměř 1.000 PC připojených k internetu. Bezdrátová síť naší firmy využívá nejmodernějších technologií v této oblasti. Disponujeme zařízeními, která u klientů pracují technologií wifi na frekvencích 2,4GHz a 5,4GHz. Páteřní spoje pracují většinou na techologii 10GHz nebo 60GHz firem Alcoma a Ceragon. V současné době disponujeme asi 30 access pointy. Jejich přibližné rozložení znázorňuje následující mapka.
 • M-SOFT, spol. s r.o.
  Střítež
  Firma M-soft se zabývá prodejem, instalací a servisem hardware, software, počítačových sítí a poskytováním internetu EUROWEB. Provádíme komplexní služby včetně instalace a servisu u zákazníka, pohotovostní servis, projekty, poradenství ap. Realizujeme lokální sítě na bázi Novell, Microsoft a LINUX včetně vzájemné integrace a připojení sítí k internetu. Provádíme instalace a měření strukturované kabeláže včetně optických kabelů a managementu uzlů sítě, správu sítě, projekt sítě. Provozujeme internetový uzel v Jihlavě a dalších obcích, dvě páteřní přípojné linky do Jihlavy. Bezdrâtové připojení, web a server hosting, poštovní doménové koše. Ceny mimo Jihlavu na dotaz. V určitých lokalitách Jihlavy provádíme rovněž připojení firem optickým kabelem.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz