Seznam provozovatelů wifi sítí - Pelhřimovmapa CR
 • MEMORY computers s.r.o.
  Pelhřimov
  Společnost MEMORY computers s.r.o. vznikla v roce 1996 tehdy jako fyzická osoba Milan Krása - MEMORY se záměrem poskytovat prodej a servis výpočetní techniky. Spektrum služeb naší společnosti se ale neomezuje pouze na prodej a servis elektronických zařízení a počítačových doplňků. Nabízíme bezdrátové připojení k internetu, instalaci a servis kamerových systémů, sestavení počítačových sestav na klíč, tvorbu webových aplikací a od dodání serverů přes jejich konfiguraci až po komplexní správu a to vše pro domácnosti, podniky, správní úřady a další organizace. Provozujeme vlastní bezdrátovou síť v Pelhřimově, Humpolci, Kamenici nad Lipou a dalších městech a obcích na Vysočině.V současné chvíli působíme již ve více než 90ti lokalitách v okolí Pelhřimova a i nadále rozšiřuje pokrytí i v složitě dostupných oblastech. Od začátku preferujeme individuální přístup k zákazníkovi, naší předností je poskytování internetových služeb neomezeně a bez závazků, změna tarifu, pozastavení či spuštění internetu je zdarma a nezáleží, zda se zákazník ocitl v momentální finanční tísni či pouze nepotřebuje na čas využívat internetové služby. Pokud zákazník doporučí připojení k internetu od MEMORY computers nebo si předplatí internet na rok, může získat internet na dva měsíce zdarma, na každou další připojenou linku poskytujeme 20% slevu. Spektrum služeb naší společnosti se ale neomezuje pouze na bezdrátový internet, nabízíme prodej a servis elektronických zařízení a počítačových doplňků, instalaci a servis kamerových systémů, sestavení počítačových sestav na klíč, tvorbu webových aplikací a od dodání serverů přes jejich konfiguraci až po komplexní správu a to vše pro domácnosti, podniky, správní úřady a další organizace. Cena od 100 Kč měsíčně. Rychlost až 50 Mbit ve vybraných lokalitách. Seznam lokalit naleznete na www.memory-computers.cz
 • TLAPNET
  Pelhřimov
  Společnost Tlapnet s.r.o. byla založena roku 2004. Představuje oborově, organizačně, personálně i finančně prosperující telekomunikační firmu s vlastním týmem projektových pracovníků, správců sítě, systémových pracovníků, programátorů a techniků. V oblasti projektování datových a optických sítí, realizace dodávek připojení k síti internet a zajištění kompletního a včasného servisu představuje společnost Tlapnet s.r.o. přední telekomunikační firmu v České republice. V rámci vysoké odbornosti jednotlivých divizí je společnost schopna realizovat rozsáhlé a velmi náročné projekty. Počet zákazníků společnosti má vzestupný charakter. V současnosti je evidováno přes 30 000 spokojených domácností ve více než tisíci městech a obcích. Mezi spokojené zákazníky patří i stovky firem spolu s městskými a obecními úřady. Na základě znalosti zákaznické problematiky a vysoké míry vzájemné důvěry je se všemi klienty budován a udržován dlouhodobý vztah. Společnost Tlapnet s.r.o. provádí každoročně rozsáhlé investice do výstavby, rekonstrukce a modernizace přenosových sítí a svým zákazníkům poskytuje digitální služby v nejvyšší kvalitě. Kromě služeb souvisejících s poskytováním internetu se zabývá i poskytováním televizních služeb a to jak satelitních, tak IPTV (televize přes internetový protokol), která zákazníkovi umožňuje velké množství interaktivních funkcí na rozdíl od běžné televize. Vyjma těchto dvou činností je firma poskytovatelem hlasových služeb (VoIP a GSM). Dále se zabývá opravou výpočetní techniky a další elektroniky, kde úspěšnost oprav je až 98%. Náročným firemním zákazníkům je nabízena služba automatické záložní linky na paralelní technologii a optimalizace firemních procesů (CRM, Workflow systémy, Systémy pro kontrolu exekucí, insolvencí a nespolehlivého plátcovství DPH a další). Od roku 2012 se společnost Tlapnet s.r.o. stala zakládajícím členem ISP Alliance a.s., akciového sdružení největších poskytovatelů internetu v České republice. Prostřednictvím tohoto členství byly rozšířeny veškeré služby na území celé České republiky. Více informací o společnosti Tlapnet s.r.o. lze nalézt na www.tlapnet.cz.
 • SMARTBOX
  Pelhřimov
  Síť Smart Box je produktem z portfolia společnosti KP NETWORK, spol. s r.o. a přináší na český telekomunikační trh špičkové produkty za bezkonkurenční ceny. Celý systém je postaven na zálohované optické páteři osazené aktivními prvky z dílen společností Cisco Systems a Allied Telesyn a svým stupněm spolehlivosti patří k nejmodernějším metropolitním sítím v zemi. Internetové, hlasové i datové služby Smart Box dnes využívají tisíce spokojených účastníků ve více než třiceti městech České Republiky.
 • orangenet.cz
  Pelhřimov
  Nejnovější a technologicky nejvyspělejší systém poskytující telekomunikační služby výhradně v pásmech 3,5 Ghz, 5 Ghz a 10 Ghz. Produkt je alternativou pro všechny uživatele, kteří jsou nespokojeni se současným poskytovatelem služeb zejména wifi. Síť orangenet.cz nabízí jediný tarif o rychlosti 4096 kbps bez FUP a to za cenu 299,- + DPH /měs. Cena služby a vyspělost technologie předpokládá, že uživatelé tento produkt již neopustí. Přesto jsou veškeré smlouvy uzavírány bez časových úvazků a technická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu.
 • Internet Nový Rychnov
  Pelhřimov
  Co je "Internet Nový Rychnov"? Sdružení "Internet Nový Rychnov" je nezisková organizace. Provozuje vysokorychlostní počítačovou síť, která je připojená do Internetu. Počítačová síť "Internet Nový Rychnov" čítá 8 přípojných bodů v V Novém Rychnově a okolí. Aktivní členové Sdružení se starají ve svém volném čase o chod počítačové sítě a administrativu sdružení. Všichni dohromady financují budování "Internet Nový Rychnov" a podílejí se na nákupu velkokapacitní internetové linky. O tuto linku se dělí členové, kteří mají právě zapnutý počítač a s Internetem pracují. V listopadu 2006 čítala členská základna cca. 160 členů. V současné době kromě Nového Rychnova pokrýváme i okolní obce: Sázava, Čejkov, Řeženčice, Chrástov a Černov.
 • StaMPinet
  Pelhřimov
  Od roku 2002 Vám společnost Stampi přináší profesionální řešení v širokém okruhu souvisejícím s informačními technologiemi. Během této doby jsme se z malé firmy, kterých dnes velké množství vzniká, ale i zaniká, vyvinuli ve skupinu opravdových profesionálů. Jsme schopni řešit jakýkoliv problém, a to nejen propojením oblasti informačních a komunikačních technologiích. Jsme dynamicky se rozvíjející firma, která poskytuje služby malým i středním firmám. Našim zákazníkům zaručujeme nejen kvalitu, ale také rychlost, která je nespornou předností při plnění veškerých požadavků. Pouze zcela výjimečně řešíme servis u našeho klienta později než do dvou hodin od jeho nahlášení. Vedle rychlosti samozřejmě zákazník v celém mladém týmu společnosti Stampi nepostrádá spolehlivost, individuální přístup, vstřícnost a ochotu vyhovět i těm nejnáročnějším přáním. V roce 2004 jsme pro naše zákazníky přinesli službu StaMPinet - optická a bezdrátová síť v Pelhřimově a od roku 2006 jsme zpřístupnili náš NONSTOP servis na tel. čísle 776 11 55 99. Nabídku širokého sortimentu softwaru i hardwaru a služeb upravujeme podle aktuálních požadavků, jsme schopni rychle vyhovět i zcela specifickým zakázkám. V naší nabídce samozřejmě nechybí velký výběr z oblasti mobilní komunikace – notebooky, telefony, navigace. Můžeme Vás vybavit optickým či wifi internetovým připojením, ale také kamerovým systémem. Zabýváme se správou sítí, prodejem pokladen i tvorbou webových stránek. Můžete se na nás obrátit jako na O2 partnera i autorizovaný servis značkových počítačů HAL3000. Dbáme na to, abychom pro jednotlivé klienty vybírali to nejlepší řešení, které vyhovuje ideálnímu poměru výkon/cena. Nabídku sortimentu a služeb stále rozšiřujeme a jsme tu pro Vás, abychom Vám poskytli kompletní servis se všemi potřebnými informacemi. Výběrem naší firmy se svěřujete do rukou profesionálů a odborníků, kteří mají přehled v širokém okruhu informačních technologií a orientují se na rychle se měnícím trhu. Náš obchodní, technický a administrativní tým pro Vás připraví kompletní řešení včetně konzultace, prodeje, záručního i pozáručního servisu, upgradu i recyklace.
 • Websi.cz - Digital Assistant
  Pelhřimov
  Nabízíme připojení k internetu na Táborsku a okolí. Na naší síti je kladen důraz na stabilitu připojení. Nejen proto je 100% síťových prvků od prestižní společnosti Mikrotik. Přejděte se svým připojením k nám a získejte mnoho výhod, oproti obyčejnému připojení. Navštivte naše stránky a čtěte další informace.
 • Rowanet
  Pelhřimov
  Krajská páteřní optická telekomunikační síť ROWANet je založená na soustavě tras optických vláken osazených pasivní technologií CWDM. ROWANet poskytuje síťové služby výhradně (OPTICKY) veřejným organizacím (samosprávy, státní úřady, školy, nemocnice atd.) a neziskovým organizacím na území kraje Vysočina. Tato síť je budována od roku 2005 ve spolupráci s komerčními a akademickými partnery z prostředků Evropské unie, krajského a státního rozpočtu. V současné době je krajem Vysočina ve spolupráci s Vysokou školou Polytechnickou v Jihlavě zpracovávána tzv. studie proveditelnosti další etapy projektu. Na to navazují WiFi HotSpoty, které mají přiblížit ZDARMA konektivitu návštěvníkům, turistům, studentům,... Vysočiny.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz