Seznam provozovatelů wifi sítí - Nové Město na Moravěmapa CR
 • fracomp
  Nové Město na Moravě
  Firma Fracomp.cz byla založena v roce 2007 a to z důvodu pokrytí poptávky v oblasti výpočetní techniky, poradenství a poskytování neomezeného přístupu do sítě internet.
 • FCom.cz
  Nové Město na Moravě
  Levný, spolehlivý a rychlý bezdrátový internet - instalace a servis zdarma! Provádíme také servis a prodej PC a NTB, montáže a servis pozemní a satelitní digitální TV. V nabídce také levné volání VoIP od 0,49,-kč/min.
 • Rowanet
  Nové Město na Moravě
  Krajská páteřní optická telekomunikační síť ROWANet je založená na soustavě tras optických vláken osazených pasivní technologií CWDM. ROWANet poskytuje síťové služby výhradně (OPTICKY) veřejným organizacím (samosprávy, státní úřady, školy, nemocnice atd.) a neziskovým organizacím na území kraje Vysočina. Tato síť je budována od roku 2005 ve spolupráci s komerčními a akademickými partnery z prostředků Evropské unie, krajského a státního rozpočtu. V současné době je krajem Vysočina ve spolupráci s Vysokou školou Polytechnickou v Jihlavě zpracovávána tzv. studie proveditelnosti další etapy projektu. Na to navazují WiFi HotSpoty, které mají přiblížit ZDARMA konektivitu návštěvníkům, turistům, studentům,... Vysočiny.
 • waa.cz
  Nové Město na Moravě
  Jedná se lokálního providera, který působí nejen ve Žďáru nad Sázavou ale i v Havlíčkově Brodě, Újezdě, Bystřici nad Pernštejnem , Novém městě na Moravě, Velkém Meziříčí a širokém okolí. Firma se zabývá bezdrátovým připojením do sítě internet. Nabízíme vysoce kvalitní pevné připojení jak pro koncové zákazníky tak i pro malé střední a velké firmy.Rychlost připojení lze zvolit v rozmezí 33.6 - 512 kb/s Použitá zařízení pracují na frekvencích 2,4 GHz a jejich přenosová rychlost je až 11Mb/s. WAA Vám umožní 24-ti hodinový přístup Vašeho systému ke službám internetu, pošty, firmeního Webu a mnoho dalších služeb které internet nabízí. Dále máte možnost zřízení emailového účtu v rámci připojení k internetu WAA a to zdarma. Jako další výhoda použití bezdrátové technologie je možnost propojení poboček Vaší firmy v rámci jedné buňky (většinou v rámci jednoho města) aniž by bylo nutné přistupovat přes internet.
 • SteadyNET
  Nové Město na Moravě
  Společnost Steadynet s.r.o. nabízí vysokorychlostní připojení k internetu a zabývá se prodejem, instalací a servisem PC a počítačových komponent, montáží a kompletním servisem satelitní techniky a správou ICT. Vysokorychlostním připojením k internetu je pokryto celé Nové Město na Moravě, a většina okolních obcí (Pohledec, Petrovice, Radňovice, Nová Ves u Nového Města na Moravě, Rokytno, Vlachovice, Slavkovice, Olešná u Nového Města na Moravě, Maršovice, Řečice, Zubří). Tento seznam se neustále rozrůstá. Aktuální pokrytí naší sítě si lze zkontrolovat online, je k tomu určena naše mapa přístupových bodů, která obsahuje i konkrétní rozhledy. V případě zájmu o připojení v místě, které zde není uvedené, nás prosím neváhejte kontaktovat. Nově bylo pro zájemce a zákazníky otevřeno prodejní a kontaktní místo. Jeho adresa a otevírací doba jsou uvedeny na webu.
 • unet.cz
  Nové Město na Moravě
  Na poli internetových služeb působíme od roku 1997 jako regionální poskytovatel připojení. Od června 1999 jsme se jako jedni z prvních na českém trhu začali specializovat zejména na bezdrátové připojení mikrovlnou technologií v pásmu 2,4 GHz. Důvodem byla snaha nabídnout zákazníkům kvalitní a levné připojení k Internetu s vyloučením plateb telekomunikačním monopolům. Od roku 1999 je síť prezentována pod obchodním značkou UNET. Dnes máme vybudovánu vlastní síť s více než 450 vysílači a provozujeme připojení pro více než 14000 zákazníků. Servisní služby zákazníkům v jednotlivých lokalitách zajišťujeme prostřednictvím více než 20 autorizovaných partnerských firem. Dále zajišťujeme celé spektrum souvisejících služeb jako jsou návrhy a realizace sítí LAN a vnitropodnikových intranetových sítí, provozování domén, webhosting, provoz virtuálních privátních sítí, provoz IP telefonie, ve spolupráci s firmou TISCALI dodáváme hlasové služby. V oblasti telekomunikací máme dlouhodobé cíle. Investujeme značné částky do infrastruktury a rozvoje sítě. Finanční potřeby kryjeme zcela z vlastních zdrojů. Našim cílem na poli bezdrátového internetu je udržet si trvale dominantní postavení v regionu a rozšiřovat své působení nejen ve východních Čechách a na jižní Moravě


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz