Seznam provozovatelů wifi sítí - Moravské Budějovicemapa CR
 • Rowanet
  Moravské Budějovice
  Krajská páteřní optická telekomunikační síť ROWANet je založená na soustavě tras optických vláken osazených pasivní technologií CWDM. ROWANet poskytuje síťové služby výhradně (OPTICKY) veřejným organizacím (samosprávy, státní úřady, školy, nemocnice atd.) a neziskovým organizacím na území kraje Vysočina. Tato síť je budována od roku 2005 ve spolupráci s komerčními a akademickými partnery z prostředků Evropské unie, krajského a státního rozpočtu. V současné době je krajem Vysočina ve spolupráci s Vysokou školou Polytechnickou v Jihlavě zpracovávána tzv. studie proveditelnosti další etapy projektu. Na to navazují WiFi HotSpoty, které mají přiblížit ZDARMA konektivitu návštěvníkům, turistům, studentům,... Vysočiny.
 • MAME Moravské Budějovice, s.r.o
  Moravské Budějovice
  Kabelová televize + internet to nabízí MAME Moravské Budějovice. VÝHODY NAŠEHO PŘIPOJENÍ - časově neomezené připojení k internetu - stálý poplatek za službu, není nijak zpoplatněna doba připojení - žádné omezení co se týče objemu přenesených dat - nízká náročnost na instalaci zařízení - rychlé zřízení služby - rychlé změny konfigurace a parametrů služby (nastavení rychlosti a typu služby) - stálý dohled a plná technická podpora
 • MAME Moravské Budějovice
  Moravské Budějovice
  MAME Moravské Budějovice poskytovatel kabelového internetu v lokalitách kde není kabel dostupný nabízí připojení prostřednictvím své bezdrátové sítě. Jedná se o lokality : Častohostice, Dešov, Domamil, Jackov, Jakubov, Krnčice, Láz, Lažínky, Litohoř, Lesonice, Lukov, Martínkov, Nové Syrovice, Vesce, Vranín, VÝHODY NAŠEHO PŘIPOJENÍ * časově neomezené připojení k internetu * stálý poplatek za službu, není nijak zpoplatněna doba připojení * žádné omezení co se týče objemu přenesených dat * nízká náročnost na instalaci zařízení * rychlé zřízení služby * rychlé změny konfigurace a parametrů služby (nastavení rychlosti a typu služby) * stálý dohled a plná technická podpora
 • jaronet.net
  Moravské Budějovice
  HISTORIE FIRMY Firma vzniká jako fyzická osoba v roce 1996. Vzhledem k rostoucímu počtu počítačů mezi vznikajícími firmami, občany, zdravotnickými zařízeními i úřady, ale zároveň velké počítačové negramotnosti nabízí hned od počátku komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. V roce 1998 se firma rozšiřuje o zaměstnance a zároveň se stává divizí firmy Mikš Software s r.o. V roce 2001 došlo k rozdělení činností firmy Jiří Čermák a Mikš Software. Firma Jiří Čermák se osamostatňuje a nadále se stará o komplexní SW i HW podporu. V roce 2002 vzniká Jaronet s.r.o. a jako následnická organizace přebírá všechny činnost firmy Jiří Čermák.
 • Trebelovice.Net
  Moravské Budějovice
  Firma Jiří Leitgeb se zabývá bezdrátovým připojením k Internetu v obcích a městech (viz.adresa http://www.trebelovice.cz), kde není jiná možnost trvalého připojení, nebo je tato možnost zbytečně předražená. Dále se zabýváme tvorbou a vývojem software, poradenství v oblasti software a hardware, správnou sítí spod... Poskytujeme bezdrátové připojení v těchto lokalitách: Třebelovice, Rácovice, Mladoňovice, Oponešice, Budkov, Dobrá Voda, Velký Újezd, Kdousov, Slavíkovice, Lhotice, Osada: U Tří Koroptví, Jemnice, Kojatice, Hornice, Dešov, Moravské Budějovice, Jindřichův Hradec a okolí, Třebíč.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz