Seznam provozovatelů wifi sítí - Luka nad Jihlavoumapa CR
 • M-SOFT, spol. s r.o.
  Luka nad Jihlavou
  Firma M-soft se zabývá prodejem, instalací a servisem hardware, software, počítačových sítí a poskytováním internetu EUROWEB. Provádíme komplexní služby včetně instalace a servisu u zákazníka, pohotovostní servis, projekty, poradenství ap. Realizujeme lokální sítě na bázi Novell, Microsoft a LINUX včetně vzájemné integrace a připojení sítí k internetu. Provádíme instalace a měření strukturované kabeláže včetně optických kabelů a managementu uzlů sítě, správu sítě, projekt sítě. Provozujeme internetový uzel v Jihlavě a dalších obcích, dvě páteřní přípojné linky do Jihlavy. Bezdrâtové připojení, web a server hosting, poštovní doménové koše. Ceny mimo Jihlavu na dotaz. V určitých lokalitách Jihlavy provádíme rovněž připojení firem optickým kabelem.
 • DCOMP s.r.o.
  Luka nad Jihlavou
  Rychle rostoucí sít po Jihlavě a okolí Nově v Ostrově nad Oslavou a okolí. Zde AKCE 1 Rok ZDARMA. Nabízíme vysokorychlostní přístup k síti Internet. Naše služby jsou zaměřeny na domácí uživatele i na firemní klientelu. Nabízíme za doporučení 3 měsíce ZDARMA.
 • HEXNET
  Luka nad Jihlavou
  Nová bezdrátová síť HEXNET vznikla převzetím a rozšířením stavající sítě W.I.T. NET. Připravili jsme pro vás širokou nabídku tarifů připojení k internetu prostřednictvím bezdrátových spojů. V nabídce našich tarifů lze najít cenově a výkonnostně odpovídající způsob připojení pro každého. Za částku již od 299,- Kč s DPH měsíčně budete k internetu připojeni nonstop, bez jakéhokoliv omezení stažených dat, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V současné době pokrýváme celou Jihlavu a okolní obce: Horní Kosov, Staré Hory, Opatov, Pistov, Kosov, Sasov, Luka nad jihlavou a Opatov na Moravě.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz