Seznam provozovatelů wifi sítí - Jihlavamapa CR
 • Hráz-wifi.net
  Jihlava
  Síť vznika počátkem roku 2005 a snaží se nabídnout občanům Třeště připojení k vysokorychlostnímu internetu za nízkou cenu.
 • vysocinanet.cz
  Jihlava
  Síť VysočinaNET již není dále provozovaná a servisovaná společností VysočinaNET s.r.o.. Provoz sítě a služby byly převedeny do wifi divize spol. Telefónica O2 Czech republic, a.s.
 • JSNET Jihlava
  Jihlava
  Firma JSNET (provozovatel bezdrátové sítě pet) se zabývá poskytováním připojení k internetu a služeb v oblasti informačních technologií (software i hardware). Provádíme práce, jak na počítačích, tak na počítačových sítích. Naše služby jsou určeny jednotlivcům, domácnostem, firmám a institucím.
 • RIO Media
  Jihlava
  Společnost RIO Media a.s. patří mezi tři nejvýznamnější poskytovatele elektronických komunikačních služeb v České republice. Jako právní nástupce společností ANTÉNY 2H+B, CL – NET, F.C.A, MATTES AD a Metropolitní síť Olomouc realizuje společnost RIO Media a.s každoročně masivní investice do rekonstrukce a modernizace převzatých přenosových sítí a svým zákazníkům poskytuje digitální služby v té nejvyšší kvalitě. Od roku 2008, kdy byla společnost založena, vyzkoušelo už 115 000 zákazníků, že vysoce kvalitní digitální televize, rychlé a bezpečné připojení k internetu i cenově výhodné hlasové služby od RIO Media a.s. se rozhodně vyplatí.
 • Rowanet
  Jihlava
  Krajská páteřní optická telekomunikační síť ROWANet je založená na soustavě tras optických vláken osazených pasivní technologií CWDM. ROWANet poskytuje síťové služby výhradně (OPTICKY) veřejným organizacím (samosprávy, státní úřady, školy, nemocnice atd.) a neziskovým organizacím na území kraje Vysočina. Tato síť je budována od roku 2005 ve spolupráci s komerčními a akademickými partnery z prostředků Evropské unie, krajského a státního rozpočtu. V současné době je krajem Vysočina ve spolupráci s Vysokou školou Polytechnickou v Jihlavě zpracovávána tzv. studie proveditelnosti další etapy projektu. Na to navazují WiFi HotSpoty, které mají přiblížit ZDARMA konektivitu návštěvníkům, turistům, studentům,... Vysočiny.
 • MACOnet
  Jihlava
  Firma MACOnet, zabývající se prodejem a servisem výpočetní techniky, mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů a příslušenství, je poskytovatelem internetového připojení...
 • SMART Comp. a.s (NETBOX)
  Jihlava
  Společnost SMART Comp. a.s. vznikla v roce 1998 a je provozovatelem a vlastníkem telekomunikační sítě NETBOX. Doposud nabízí více než 100 000 přípojek. Služby, které poskytuje síť NETBOX, využívá také více než 100 škol, úřadů městských částí a dalších subjektů státní správy a samosprávy. NETBOX představuje komplexní nabídku služeb od jednoho poskytovatele tzv. Triple play (hlas, internet, HDTV). Nově je také virtuálním mobilním operátorem (NETBOX Mobil). Započala výstavba v dalších městech ČR, ať již pod označením NETBOX, či pod značkou partnerů. Mezi tyto města patří např. Praha a Jihlava, Olomouc a další.
 • iWebs
  Jihlava
  iWebs s.r.o. je telekomunikační a vývojářská společnost poskytující již 7 let všestranné služby v oblasti LAN / WAN / IS / ISP. Posledních 5 let se soustředíme především na poskytování vysokorychlostního Internetu, telefonování a televize v lokalitách Jižní Moravy. Připojení k celosvětové síti nabízíme jak po metalických a optických kabelech, tak po bezdrátových technologiích pracujících v pásmu 2, 5 a 10Ghz. Firma iWebs s.r.o. je dynamická a rozvíjející se společnost, která za dobu působení na trhu nikdy nezvýšila paušální ceny poskytovaných služeb.
 • HEXNET
  Jihlava
  Nová bezdrátová síť HEXNET vznikla převzetím a rozšířením stavající sítě W.I.T. NET. Připravili jsme pro vás širokou nabídku tarifů připojení k internetu prostřednictvím bezdrátových spojů. V nabídce našich tarifů lze najít cenově a výkonnostně odpovídající způsob připojení pro každého. Za částku již od 299,- Kč s DPH měsíčně budete k internetu připojeni nonstop, bez jakéhokoliv omezení stažených dat, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V současné době pokrýváme celou Jihlavu a okolní obce: Horní Kosov, Staré Hory, Opatov, Pistov, Kosov, Sasov, Luka nad jihlavou a Opatov na Moravě.
 • visonet s.r.o.
  Jihlava
  Bezdrátové připojení od visonetu pořídíte v Jihlavě a okolí s nejnižšími náklady ve čtyřech výhodných tarifech dle Vašich potřeb. Připojení je levné, rychlé, bez časového omezení a bez limitu přenesených dat.
 • CNI-NET
  Jihlava
  Společnost CNI-NET nabízí vysokorychlostní přístup k síti Internet. Naše služby jsou zaměřeny na domácí uživatele i na firemní klientelu v kraji Vysočina. Jednotlivá připojení k síti Internet realizujeme prostřednictvím bezdrátových technologií v pásmu 2.4GHz, 5,5Ghz a 10GHz. V panelových a bytových domech provádíme připojení pomocí technologie Ethernet 100Mbps. Přístupové body (vysílače) na Jihlavsku máme propojeny optickým kabelem rychlostí 1Gbps.
 • DCOMP s.r.o.
  Jihlava
  Rychle rostoucí sít po Jihlavě a okolí Nově v Ostrově nad Oslavou a okolí. Zde AKCE 1 Rok ZDARMA. Nabízíme vysokorychlostní přístup k síti Internet. Naše služby jsou zaměřeny na domácí uživatele i na firemní klientelu. Nabízíme za doporučení 3 měsíce ZDARMA.
 • M-SOFT, spol. s r.o.
  Jihlava
  Firma M-soft se zabývá prodejem, instalací a servisem hardware, software, počítačových sítí a poskytováním internetu EUROWEB. Provádíme komplexní služby včetně instalace a servisu u zákazníka, pohotovostní servis, projekty, poradenství ap. Realizujeme lokální sítě na bázi Novell, Microsoft a LINUX včetně vzájemné integrace a připojení sítí k internetu. Provádíme instalace a měření strukturované kabeláže včetně optických kabelů a managementu uzlů sítě, správu sítě, projekt sítě. Provozujeme internetový uzel v Jihlavě a dalších obcích, dvě páteřní přípojné linky do Jihlavy. Bezdrâtové připojení, web a server hosting, poštovní doménové koše. Ceny mimo Jihlavu na dotaz. V určitých lokalitách Jihlavy provádíme rovněž připojení firem optickým kabelem.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz