Seznam provozovatelů wifi sítí - Varnsdorfmapa CR
 • Sdružení VDFFREE
  Varnsdorf
  Sdružení VDFFREE je veřejně přístupná komunitní síť, která se neustále zdokonaluje a žije z nadšení jejich členů, bez kterých by to ani nemohlo fungovat. Ve svých počátcích bývalo Sdružení VDFFREE jen spolek nadšenců, kteří se rozhodli vytvořit bezdrátovou a kabelovou síť umožňující vzájemné propojení uživatelů ve Varnsdorfu. V současné době se Sdružení VDFFREE rozrostlo do velké komunitní internetové sítě, která je neziskovou organizací poskytující mimo jiné přístup do celosvětové sítě Internet širokému okruhu obyvatel ve Varnsdorfu od dětí, dospěláků až po dědečky a babičky. Naším cílem není jen zprostředkovávat možnost přístupu k internetu ale i podílet se, pořádat a připravovat akce podporující naše spoluobčany jako je např. šíření vzdělání v oboru informačních technologií či zdarma umožnění přístupu k celosvětové síti Internet i lidem bez počítače.
 • Výběžek.NET, s.r.o.
  Varnsdorf
  Největší počítačová síť ve šluknovském výběžku. Nejrychlejší připojení do sítě Internet. Technologie: bezdrát: 2,4GHz, 5Ghz, 10GHz optika: FTTB, FTTH
 • RIO Media
  Varnsdorf
  Společnost RIO Media a.s. patří mezi tři nejvýznamnější poskytovatele elektronických komunikačních služeb v České republice. Jako právní nástupce společností ANTÉNY 2H+B, CL – NET, F.C.A, MATTES AD a Metropolitní síť Olomouc realizuje společnost RIO Media a.s každoročně masivní investice do rekonstrukce a modernizace převzatých přenosových sítí a svým zákazníkům poskytuje digitální služby v té nejvyšší kvalitě. Od roku 2008, kdy byla společnost založena, vyzkoušelo už 115 000 zákazníků, že vysoce kvalitní digitální televize, rychlé a bezpečné připojení k internetu i cenově výhodné hlasové služby od RIO Media a.s. se rozhodně vyplatí.
 • JAW
  Varnsdorf
  Síť JAW.cz patří k jedněm z nejlepších v Děčínském okrese. I když firma je relativně nová (2004 počátek podnikání v internetu přes společnost SEVEROSTAV, spol. s r.o.) a přesto se ji podařilo získat velkou prestiž u zákazníků. Do hlavních měst v okrese máme přivedené optické vlákno ,které se snažíme dál šířit k domácím zákazníkům. Připojte se a zjistítě co je to mít kvalitního poskytovatele telekomunikačních služeb.
 • GAVANET
  Varnsdorf
  GAVANET je veřejná komunitní počítačová síť sloužící ke hraní her, sdílení dat, komunikaci, zábavě a v neposlední řadě k připojení do internetu. Působíme ve Varnsdorfu a v přilehlých lokalitách jako je Studánka, Jiřetín, Horní/Dolní Podluží apod. Jsme nezisková a nekomerční síť.
 • Karneval
  Varnsdorf
  Karneval Media, poskytovatel služeb kabelové televize, vysokorychlostního internetu a telefonních služeb, nyní registruje přes 50 tisíc zákazníků vysokorychlostního internetu a stovky dalších se přihlašují každým dnem.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz