Seznam provozovatelů wifi sítí - Trmicemapa CR
 • West1
  Trmice
  Provozujeme lokální počítačovou síť s přístupem na Internet. Rychlost 5 Mb/ps z Internetu a 5 Mb/ps do Internetu, pro každý jednotlivý počítač v síti. Jde o komunitu uživatelů, kterým naše nabídka a podmínky vyhovují natolik, že jsou ochotni je dodržovat! Provozování naší sítě není komerční službou a tak veškeré platby uživatelů sítě, jsou určeny pouze pro pokrytí nákladů na zřízení, údržbu, provoz a na linku do internetu.
 • Všebořice.net.s.r.o.
  Trmice
  Síť vseborice.net je nově se rodíci komerční síť, která si klade za cíl poskytovat svým zákazníkúm levné, dostupné a hlavně spolehlivé připojení k internetu bez jakýchkoli datových ani časových limitů, sdílení souborů a mnoho dalších služeb.
 • LOSAN
  Trmice
  LOSAN s. r. o. disponuje rozsáhlou bezdrátovou síťí v regionech Karlovy Vary, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Louny, Litoměřice a Děčín. Část z páteřních tras je postaveni na optických okruzích o kapacitě až 1Gbps což umožňuje připojení malých, ale i velkých zákazníků za výhodných podmínek.
 • MBinet - nejdepočítač.cz
  Trmice
  Jsme tým odborníků, kteří pomáhají řešit našim klientům problémy na poli informačních technologií. Zaměřujeme se především na servis počítačů a notebooků, správu a budování počítačových sítí, IT outsourcing a poskytování internetového připojení. Mimo jiné máme zkušenosti i z ostatních IT odvětví, jako je například tvorba webových stránek včetně SEO optimalizace, programování, databáze a jiné.
 • AmigoNet
  Trmice
  - za 349,- to NEJLEPŠÍ - non-stop SMS infolinka - okamžité řešení problémů - bez závazků - třeba na 1 měsíc v roce - konkurence se nebojíme - otestujte si nás na měsíc zdarma
 • Vogelnet
  Trmice
  Rychlé, stabilní a levné připojení k internetu pro domácnosti, firmy i velké společnosti. Ceny od 198 Kč s DPH. Páteřní síť a klíčové přístupové body, jsou připojeny na optických vláknech, čímž je zajištěna vysoká dostupnost a spolehlivost poskytovaných služeb. Kromě bezdrátového připojení nabízíme zejména v panelových a bytových domech také připojení optickým nebo metalickým kabelem s možností rychlosti až do 100 Mbit/s.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz