Seznam provozovatelů wifi sítí - Telnicemapa CR
 • Extranet+
  Telnice
  Extranet+ je poskytovatel širokopásmového připojení k internetu v Ústí nad Labem a jeho okolí od roku 2004. Naše síť je tvořena kombinací optických, metalických a radioreleových spojů ve volných pásmech 2,4, 5,4 a 10,5 Ghz. Mimo bezkonkurenčních cen v regionu nabízí díky použítí kvalitní bezdrátové technologie Alcoma a Motorola Canopy vynikající spolehlivost a dostupnost spojení, jenž je neustále hlídána dohledovým systémem
 • Všebořice.net.s.r.o.
  Telnice
  Síť vseborice.net je nově se rodíci komerční síť, která si klade za cíl poskytovat svým zákazníkúm levné, dostupné a hlavně spolehlivé připojení k internetu bez jakýchkoli datových ani časových limitů, sdílení souborů a mnoho dalších služeb.
 • JiMi - NET
  Telnice
  JiMi net je bezdrátová (WiFi) síť sloužící k připojení na internet, zaměřená na lokality Všebořice,Bukov, Božtěšice, a jeho blízké okolí. Tato síť je provozována společností JiMi - Computers / Jiří Brabec Jsme malá firma poskytující wifi připojení k internetu. Naše páteřní body jsou připojeny do optické sítě s odezvou ping do www.seznam.cz 3ms. Spokojenost našich zákazníkú je pro nás velmi dúležitá, proto se snažíme ve všem vyhovět v co nejkratší době.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz