Seznam provozovatelů wifi sítí - Podbořanymapa CR
 • GRAPE SC, a.s
  Podbořany
  GRAPE SC, a.s. je dynamicky rozvíjející se společnost, která se od počátku své existence zabývá poskytováním internetových produktů a služeb. Od poloviny roku 2004 se společnost může pochlubit několika tisíci spokojených klientů z řad podnikatelských jako i z řad domácností – fyzických občanů města Chomutov a jeho okolí. Nyní naše společnost nabízí svým klientům a zákazníkům komplexní služby zejména v oblasti připojení do sítě Internet a současně také připravujeme další rozšíření portfolia našich služeb. Vývoj trhu s telekomunikačními službami jde neustále kupředu, proto se společnost rozhodla investovat především do oblasti modernizace technologií a přenosových zařízení. Nemalé finanční prostředky byly v poslední době vynaloženy například na výměnu mikrovlnných technologií, které se ve většině naší sítě nahrazujou optickými kabely. Postupně se dokončují jednotlivé etapy výstavby páteřní infrastruktury na bázi optických kabelů. Díky těmto investicím vzniká po jednotlivých etapách metropolitní síť města Chomutova jejímž provozovatelem je naše společnost. Současně s budováním této velké metropolitní sítě vznikají další malé metropolitní sítě v okolních obcích. Tyto obce jsou napojeny z naší páteřní infrastruktury a poskytujeme jim služby sami, nebo prostřednictvím našich partnerů.
 • LOSAN
  Podbořany
  LOSAN s. r. o. disponuje rozsáhlou bezdrátovou síťí v regionech Karlovy Vary, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Louny, Litoměřice a Děčín. Část z páteřních tras je postaveni na optických okruzích o kapacitě až 1Gbps což umožňuje připojení malých, ale i velkých zákazníků za výhodných podmínek.
 • IBG-NET.cz
  Podbořany
  Poskytovatel bezdrátového a kabelového připojení na Podbořansku
 • kulich.internetchrast
  Podbořany
  Bezdrátové připojení k internetu pomocí wifi 802.11a,b,g
 • Príma Internet Podbořany
  Podbořany
  Studio PRIMA poskytuje internet od roku 1998. Od roku 2000 poskytuje internet též bezdrátovým připojením v pásmu 2,4 GHz. Komplexní službou: prodej a servis výpočetní techniky, instalace a servis počítačových sítí a budování internetového připojení je firma schopna zajistit celou škálu služeb pro všechny. Součástí internetového připojení je i nabídka webhostingu a provoz internetových a intranetových aplikací vlastním redakčním systémem, což již ocenili mnozí spokojení zákazníci z celé ČR.
 • Mach3net s.r.o.
  Podbořany
  Síť je stavěna na optické síti a z části na bezdrátové síti. Minimální rychlosti 4 a 10Mbps


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz