Seznam provozovatelů wifi sítí - Otvicemapa CR
 • LevnýNet.cz
  Otvice
  Výhodné připojení k internetu na Chomutovsku Rychlost 30-100Mbit pro příjem i odesílání, bez limitu a omezení WiFi router ZDARMA - připojte se doma s notebookem bezdrátově První měsíc připojení zdarma, veřejná IP adresa zdarma
 • NEXET s.r.o.
  Otvice
  Možnosti připojení do sítě internet
 • CuboSOFT
  Otvice
  Vysokorychlostní připojení do sítě internet od 199 Kč za měsíc
 • abcnet.cz
  Otvice
  Vysokorychlostní připojení k internetu v Kadani, Chomutově a Jirkově. Připojení od 199 Kč za měsíc.
 • CCenter
  Otvice
  Poskytovatel internetového připojení
 • Playnet
  Otvice
  Jsme mladá rozvojová firma, založena roku 2006, která se specializuje na připojení k celosvětové síti Internet, pomocí nejmodernější technologie pro přenos dat. Dále se zabýváme hlasovou komunikací, správou sítí. Jsme připojeni na optický okruh 1000Mbit/s, naše optické páteřní přípojné body jsou: Jirkov a další jsou v přípravě. Máme 100% konektivity do zahraničí!
 • LOSAN
  Otvice
  LOSAN s. r. o. disponuje rozsáhlou bezdrátovou síťí v regionech Karlovy Vary, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Louny, Litoměřice a Děčín. Část z páteřních tras je postaveni na optických okruzích o kapacitě až 1Gbps což umožňuje připojení malých, ale i velkých zákazníků za výhodných podmínek.
 • sowwwa.net
  Otvice
  Od roku 2004 poskytujeme bezdrátové připojení k internetu na území severních Čech zejména v lokalitě Louny a okolí. V současné době nabízíme kromě města Louny připojení také v těchto lokalitách: Chomutov, Jirkov, Vysoká Pec, Dobroměřice, Břvany, Lenešice, Pesvice a Otvice.
 • GRAPE SC, a.s
  Otvice
  GRAPE SC, a.s. je dynamicky rozvíjející se společnost, která se od počátku své existence zabývá poskytováním internetových produktů a služeb. Od poloviny roku 2004 se společnost může pochlubit několika tisíci spokojených klientů z řad podnikatelských jako i z řad domácností – fyzických občanů města Chomutov a jeho okolí. Nyní naše společnost nabízí svým klientům a zákazníkům komplexní služby zejména v oblasti připojení do sítě Internet a současně také připravujeme další rozšíření portfolia našich služeb. Vývoj trhu s telekomunikačními službami jde neustále kupředu, proto se společnost rozhodla investovat především do oblasti modernizace technologií a přenosových zařízení. Nemalé finanční prostředky byly v poslední době vynaloženy například na výměnu mikrovlnných technologií, které se ve většině naší sítě nahrazujou optickými kabely. Postupně se dokončují jednotlivé etapy výstavby páteřní infrastruktury na bázi optických kabelů. Díky těmto investicím vzniká po jednotlivých etapách metropolitní síť města Chomutova jejímž provozovatelem je naše společnost. Současně s budováním této velké metropolitní sítě vznikají další malé metropolitní sítě v okolních obcích. Tyto obce jsou napojeny z naší páteřní infrastruktury a poskytujeme jim služby sami, nebo prostřednictvím našich partnerů.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz