Seznam provozovatelů wifi sítí - Jirkovmapa CR
 • Playnet
  Jirkov
  Jsme mladá rozvojová firma, založena roku 2006, která se specializuje na připojení k celosvětové síti Internet, pomocí nejmodernější technologie pro přenos dat. Dále se zabýváme hlasovou komunikací, správou sítí. Jsme připojeni na optický okruh 1000Mbit/s, naše optické páteřní přípojné body jsou: Jirkov a další jsou v přípravě. Máme 100% konektivity do zahraničí!
 • CuboSOFT
  Jirkov
  Vysokorychlostní připojení do sítě internet od 199 Kč za měsíc
 • LOSAN
  Jirkov
  LOSAN s. r. o. disponuje rozsáhlou bezdrátovou síťí v regionech Karlovy Vary, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Louny, Litoměřice a Děčín. Část z páteřních tras je postaveni na optických okruzích o kapacitě až 1Gbps což umožňuje připojení malých, ale i velkých zákazníků za výhodných podmínek.
 • PLUSNET
  Jirkov
  Společnost +NET je poskytovatel internetu a ostatních služeb souvisejících s IT a komunikacemi. Své služby v současné době nabízíme v Chomutově, Jirkově a okolí.
 • Karneval
  Jirkov
  Karneval Media, poskytovatel služeb kabelové televize, vysokorychlostního internetu a telefonních služeb, nyní registruje přes 50 tisíc zákazníků vysokorychlostního internetu a stovky dalších se přihlašují každým dnem.
 • NWCnet
  Jirkov
  Síť NWCnet v současné době dobývá trh s telekomunikačními službami. Cílem je nabídnout tyto služby co nejširšímu spektru lidí. Naším krédem je "Cena + Výkon + Kvalita = Spokojený zákazník". Naše síť poskytuje veškeré telekomunikační služby tzn.Internet, Telefonii a TVsignál - Hraní her je samozřejmostí.. V současné době naše síť působí v okrese Chomutov a hlavní pokrytou lokalitou je město Jirkov.
 • internetkadan.cz
  Jirkov
  Vysokorychlostní internet od 199 Kč za měsíc
 • CCenter
  Jirkov
  Poskytovatel internetového připojení
 • LevnýNet.cz
  Jirkov
  Výhodné připojení k internetu na Chomutovsku Rychlost 30-100Mbit pro příjem i odesílání, bez limitu a omezení WiFi router ZDARMA - připojte se doma s notebookem bezdrátově První měsíc připojení zdarma, veřejná IP adresa zdarma
 • wmsnet
  Jirkov
  Připojte se k internetu pomocí vysokorychlostního připojení přes Wimax, Wifi nebo optickou síť. Buďte online doma i ve firmě, surfujte, komunikujte a pracujte bez starostí. Nabízíme Vám komfortní připojení k internetu ve velké části Ústeckého kraje - Most, Litvínov, Žatec, Louny a v okolních obcích. Na výběr u nás máte z několika typů připojení a tarifů. Stačí si vybrat řešení připojení, které Vám nejvíce vyhovuje..
 • NEXET s.r.o.
  Jirkov
  Možnosti připojení do sítě internet
 • abcnet.cz
  Jirkov
  Vysokorychlostní připojení k internetu v Kadani, Chomutově a Jirkově. Připojení od 199 Kč za měsíc.
 • GRAPE SC, a.s
  Jirkov
  GRAPE SC, a.s. je dynamicky rozvíjející se společnost, která se od počátku své existence zabývá poskytováním internetových produktů a služeb. Od poloviny roku 2004 se společnost může pochlubit několika tisíci spokojených klientů z řad podnikatelských jako i z řad domácností – fyzických občanů města Chomutov a jeho okolí. Nyní naše společnost nabízí svým klientům a zákazníkům komplexní služby zejména v oblasti připojení do sítě Internet a současně také připravujeme další rozšíření portfolia našich služeb. Vývoj trhu s telekomunikačními službami jde neustále kupředu, proto se společnost rozhodla investovat především do oblasti modernizace technologií a přenosových zařízení. Nemalé finanční prostředky byly v poslední době vynaloženy například na výměnu mikrovlnných technologií, které se ve většině naší sítě nahrazujou optickými kabely. Postupně se dokončují jednotlivé etapy výstavby páteřní infrastruktury na bázi optických kabelů. Díky těmto investicím vzniká po jednotlivých etapách metropolitní síť města Chomutova jejímž provozovatelem je naše společnost. Současně s budováním této velké metropolitní sítě vznikají další malé metropolitní sítě v okolních obcích. Tyto obce jsou napojeny z naší páteřní infrastruktury a poskytujeme jim služby sami, nebo prostřednictvím našich partnerů.
 • DATASOFT, spol. s r.o.
  Jirkov
  Společnost DataSOFT spol. s r.o. byla založena v listopadu roku 1992 se zaměřením na engineering v oblasti počítačových sítí a informačních systémů. Společnost je ve vlastnictví fyzických osob české státní příslušnosti bez účasti zahraničního kapitálu. Firma DataSOFT spol. s r.o. se od svého vzniku zaměřuje na realizaci informačních systémů na bázi výpočetní techniky a počítačových sítí. Při realizaci zakázek jsou využívány nejmodernější technologické postupy a kvalita komunikačních systémů udržuje krok se světovým vývojem v oblasti komunikací. Během své existence se společnost stala partnerem významných společností z oboru telekomunikací. Od počátku roku 1999 je naše společnost nezávislým poskytovatelem Internetu a nabízí pouze své služby. Buduje vlastní datové trasy, popřípadě využívá kapacit renomovaných společností z oboru telekomunikací.
 • sowwwa.net
  Jirkov
  Od roku 2004 poskytujeme bezdrátové připojení k internetu na území severních Čech zejména v lokalitě Louny a okolí. V současné době nabízíme kromě města Louny připojení také v těchto lokalitách: Chomutov, Jirkov, Vysoká Pec, Dobroměřice, Břvany, Lenešice, Pesvice a Otvice.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz