Seznam provozovatelů wifi sítí - Chlumecmapa CR
 • Extranet+
  Chlumec
  Extranet+ je poskytovatel širokopásmového připojení k internetu v Ústí nad Labem a jeho okolí od roku 2004. Naše síť je tvořena kombinací optických, metalických a radioreleových spojů ve volných pásmech 2,4, 5,4 a 10,5 Ghz. Mimo bezkonkurenčních cen v regionu nabízí díky použítí kvalitní bezdrátové technologie Alcoma a Motorola Canopy vynikající spolehlivost a dostupnost spojení, jenž je neustále hlídána dohledovým systémem
 • LOSAN
  Chlumec
  LOSAN s. r. o. disponuje rozsáhlou bezdrátovou síťí v regionech Karlovy Vary, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Louny, Litoměřice a Děčín. Část z páteřních tras je postaveni na optických okruzích o kapacitě až 1Gbps což umožňuje připojení malých, ale i velkých zákazníků za výhodných podmínek.
 • Všebořice.net.s.r.o.
  Chlumec
  Síť vseborice.net je nově se rodíci komerční síť, která si klade za cíl poskytovat svým zákazníkúm levné, dostupné a hlavně spolehlivé připojení k internetu bez jakýchkoli datových ani časových limitů, sdílení souborů a mnoho dalších služeb.
 • Telephone partner s.r.o.
  Chlumec
  Společnost Telephone partner s.r.o. poskytuje připojení na platformách UBNT a Mikrotik.Hlavní páteřní spoje jsou stavěny na spojích v pásmu 10GHz společností ALCOMA,SUMMIT.Hlavním cílem je vytvořit síť s maximální propustností a minimální odezvou.Klienti jsou připojování v pásmu 5GHz a méně v pásmu 2,4GHz,vždy dle požadované rychlosti a nejbližšího vysílacího bodu.Zařízení si zákazník odkupuje do vlastnictví,všechny smlouvy uzavíráme na dobu neurčitou,neuplatňujeme FUP.Máme stejný ceník pro firmy i domácnosti.
 • TETAnet
  Chlumec
  Regionální optická síť poskytují služby kabelové televize, vysokorychlostní připojení k Internetu, hlasové služby, telekomunikační okruhy a další.
 • MBinet - nejdepočítač.cz
  Chlumec
  Jsme tým odborníků, kteří pomáhají řešit našim klientům problémy na poli informačních technologií. Zaměřujeme se především na servis počítačů a notebooků, správu a budování počítačových sítí, IT outsourcing a poskytování internetového připojení. Mimo jiné máme zkušenosti i z ostatních IT odvětví, jako je například tvorba webových stránek včetně SEO optimalizace, programování, databáze a jiné.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz