Seznam provozovatelů wifi sítí - Blatnomapa CR
 • IBG-NET.cz
  Blatno
  Poskytovatel bezdrátového a kabelového připojení na Podbořansku
 • Zihlenet
  Blatno
  Máme pro Vás připojení technologií WIFI. Nebudete potřebovat ani modem, ani Vaši telefonní linku. Připojíme Vás nejmodernější bezdrátovou technologií k INTERNETU. Nebudete se muset o nic starat, připojíme všechny Vaše počítače - celou Vaši síť. Kompletní přístup na INTERNET z jakéhokoliv počítače za jednotnou cenu.
 • DaLuNET
  Blatno
  DaLuNET je nová bezdrátová síť od lidí pro lidi. Naše služby provozujeme na kvalitních bezdrátových zařízeních, které před nasazením do ostrého provozu náležitě testujeme. Servery běží na operačním systému Linux, který zaručuje kvalitu a stabilitu tohoto řešení. Síť je neustále monitorována a případné problémy řešeny v nejkratší možné době, data jsou zálohována a ochranu proti průniku crackerů zajišťuje náš hlavní server. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní připojení k internetu, nebo nejste spokojeni s vaším současným poskytovatelem internetových služeb, neváhejte a připojte se k nám :-) Jak se říká, vždy je i jiná volba ;-).
 • BNET internet
  Blatno
  Společnost provozuje dvě WiFi sítě. Prostřednictvím těchto sítí zajišťuje vysokorychlostní přístup k Internetu pro zákazníky z řad firem, veřejných institucí i domácností a zároveň nabízí možnost propojení více zákaznických lokalit do VPN okruhů. Nadstavbovou službou je zřizování komunitních subsítí, které umožňují neomezenou komunikaci v rámci obytných celků jako jsou sídliště nebo nově vznikající obytné celky. Dále poskytujeme hlasové služby s veřejným telefonním číslem.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz