Seznam provozovatelů wifi sítí - Zlosyňmapa CR
 • Componet s.r.o.
  Zlosyň
  Provozujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej veškerého sortimentu z oblasti výpočetní techniky a internetu. Nabízíme konzultace před nákupem zdarma. Konzultace jsou nejvíce využívány u WiFi prvků, neboť WiFi je velice široká oblast a orientace v ní není přeci jen jednoduchá. Zákazníkům na základě požadavku nabídneme vhodné řešení - tím zákazník ušetří čas, případně i peníze, neboť nemusí zkoušet různé antény, zařízení atp. Naše společnost poskytuje připojení k síti Internet ve vybraných oblastech ČR. Výhody připojení k Internetu přes naši společnost: - žádný zřizovací ani vstupní poplatek - připojení k internetu nonstop 24 hodin denně - neomezujeme data ani čas - neaplikujeme žádná Fair User Policy - veřejná IP adresa v ceně služby (u tarifů nad 512kbit) - 100 MB prostoru na našich serverech (pro Vaše webové stránky či data) - NONSTOP dohled nad sítí - NONSTOP zákaznická podpora
 • Maxicom
  Zlosyň
  Maxicom je poskytovatel Optického a bezdrátového připojení v Internet po optické síti - optické vlákno až do Vašeho bytu Rychlost připojení až 250 Mb/s! Nabízíme neomezené vysokorychlostní připojení k Internetu pro domácnosti i firmy v pokrytých oblastech v Kralupech nad Vltavou.
 • FORTENET
  Zlosyň
  FORTENET nabízí rychlé a kvalitní připojení k internetu v regionu Praha-Západ. Pokryty jsou obce Odolena Voda, Veltrusy, Postřižín, Vojkovice, Všestudy, Zlosyň, Nová Ves a mnoho dalších.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz