Seznam provozovatelů wifi sítí - Zdibymapa CR
 • EZ-Net
  Zdiby
  Wifi síť EZ-Net je navržena tak, aby poskytovala kvalitní připojení nejen koncovým uživatelům, ale také firmám. Je připojena několika bezdrátovými a otickými páteřními trasami přímo do pateře Internetu. V obcích je připojení dále realizováno pevnými linkami nebo bezdrátově (v pásmech 2.4GHz, 5GHz, 10GHz a v licencovaných pásmech) rychlostmi od 2 Mbps do 100 Mbps prostřednictvím husté sítě přístupových bodů, která zajišťuje uživatelům výbornou rychlost a špičkovou latenci. Síť EZ-Net poskytuje širokou nabídku linek, ze které si vybere každý uživatel.
 • Jivok s.r.o.
  Zdiby
  Kvalitní a jednoduché připojení pro Vaši domácnost či kancelář 5G a 5Gn Připojení – Vysokorychlostní Internet nové generace – splní konečně Vaše očekávání moderní komunikace ! Co Vám nabízíme: - Neomezené připojení k Internetu za měsíční paušál. - Připojení 0,5, 1, 2, 3, 5, 7, 10, 12, 13, 16, 20, 25, 30,35 … 180 Mbit. - Minimální odezvu linky (latence) v řádu 10ms. - Získejte nezávislost na občas přetíženém ADSL a zahraničních operátorech. - Použití kvalitní a léty prověřené technologie - Zrušte Vaši starou pevnou linku a ušetřete i ticíce za rok !
 • ZdibyNET
  Zdiby
  Nevýdělečné občanské sdružení pokrývající obec Zdiby
 • BHLnet
  Zdiby
  Co Vám můžeme nabídnout: * Připojení k internetu v dostatečné přenosové kapacitě. * Bez omezení přenesených dat. * Technologiemi WiFi 2.4GHz, 5GHz a 10GHz, v areálech obytných domů UTP kabelem. * Podpora běžných internetových protokolů mimo P2P sítí. * Dodáme zařízení, zajistíme montáž a nastavení. * Montáž a nastavení set-top boxu pro digitální příjem. * Pronájem virtuálních serverů na páteřní síti.
 • net.chabry.cz
  Zdiby
  Net.Chabry je nekomerční bezdratová síť využívající standart WI-FI ve volnem pasmu 2,4GHz poskytujici všem v jejim dosahu solidní připojení do Internetu, případne pro propojení vzdálených zařízení v jejim rámci. Působíme v lokalite Chabry na Praze 8.
 • Vaslepsi.Net
  Zdiby
  Síť vznikla z RadoniceNetwork. Zajiťujeme špičkové připojení pro domácnosti a firmy v Praze a v okrese Praha - Východ Poskytování kvalitního a jednoduchého připojení pro Vaši domácnost či kancelář.
 • CZNET
  Zdiby
  Nabizime: - bezdratove a kabelove pripojeni k siti internet, kabelovou HD televizi s az 110 kanaly - pevne linky voip - dovoz produktu Ubiquiti networks inc. primo od vyrobce


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz