Seznam provozovatelů wifi sítí - Veltrusymapa CR
 • Středočeský.net
  Veltrusy
  Připojení zcela bez závazku a smlouvy, čerpání služby za zakoupené kredity, možnost pozastavení služby v případě dovolené apod., dodávané zařízení na snadnou samoinstalaci, připojení možné n akterýkoliv bod sítě, bezprlatné vyzkoušení služby vč. zařízení
 • KnVNet
  Veltrusy
  Optická a bezdrátová síť v Kralupech nad Vltavou a širokém okolí. Poskytujeme internet, telefon a televizi.
 • EASYNet
  Veltrusy
  Síť EASYNet, především "bezdrátová" část, vznikla na popud získání konkurenční výhody nad operátory významných jmen, kteří své zájmy zaměřují výhradně na lukrativní/krajská města a Prahu. Naše síť pokrývá v současné době především tyto lokality: Kralupsko, Neratovice a okolí, Mělnicko a část Prahy vychod Co je síť EASYNet (bezdrát): * volba Firemních zákazníků, kteří hledají profesionální telekomunikační řešení * Garance přenosových parametrů sítě na technologgi TDMA/TDD v pásmu 5,4-5,8 GHz. * Pro cenově senzitivní Domácí zákazníky či malé firmy poskytováno připojení WiFi (nelic. pásmo 2,4 GHz DSSS) * Bezpečnost - VLAN, VPN, FireWall, vzdálený přístup - outsourcing řešení pro zákazníka. I na té nejnižší technologii jakou je WiFi lze poskytnout VLAN. Zákazník si celé řešení může ponajmout. * Levné hlasové volání a volání ZDARMA - volitelná služba (u WiFi pouze volání Zdarma mezi lokalitami zákazníka). Místní volání od 1,- Kč/min. * Řízení sítě na bázi "Kvality služeb" * Ceny - u WiFi ceny plně srovantelné s jinými lokálními operátory při citelně lepší BEZPEČNOSTI zákaznika. Technologie TDMA/TDD - bezkonkurenční podmínky. Co není síť EASYNet (bezdrát): * izolovaný ostrůvek v jedné či dvou obcích * pouze WiFi Internet Výstavba sítě je realizována od léta roku 2004. Bezdrátové pokrytí: - většina Středočeského kraje v průběhu roku 2005. Další lokace v ČR pokrýváme : Praha a Krajská města - připojení v lic. pásmu 26 GHz, služba ADSL a digit. okruhu, bezdrát. připojení v pásmu 10 GHz Ostatní lokality : službou Digitálního okruhu, ADSL, bezdr. připojení 10 GHz či jiné technologie ve spolupráci s jinými operátory podle konkrétní lokality.
 • Myweb
  Veltrusy
  Myweb je středočeský ISP pro střední a menší firmy a především domácí uživatele. Díky kvalitní páteřní síťi, na kterou jsme napojeni, jsou linky velice stabilní a rychlé. V současné době jsme schopni zajistit připojení k Internetu především na území a v okolí těchto měst: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Bášť, Brázdim, Borek, Bořanovice, Čakovičky, Čelákovice, Dolínek (Odolena Voda), Dřevčičice, Hovorčovice, Jenštejn, Kostelní Hlavno, Kralupy nad Vltavou, Líbeznice, Lužec nad Vltavou, Neratovice, Nová Ves, Odolena Voda, Podolanka, Předboj, Sedlčánky. Praha - jedná se především o lokality Ďáblice, Holešovice, Karlín, Kobylisy, Ládví, Libeň, Prosek, Střížkov, Vinoř, Žižkov, Rokytnice nad Jizerou, Sedlec, Sudovo Hlavno, Úžice, Veliká Ves, Všetaty, Zápy, Záryby a Zlonín.
 • Maxicom
  Veltrusy
  Maxicom je poskytovatel Optického a bezdrátového připojení v Internet po optické síti - optické vlákno až do Vašeho bytu Rychlost připojení až 250 Mb/s! Nabízíme neomezené vysokorychlostní připojení k Internetu pro domácnosti i firmy v pokrytých oblastech v Kralupech nad Vltavou.
 • Připojen s.r.o.
  Veltrusy
  Internet - připojení k internetu, telefonování a servis počítačů. Připojení k internetu od nás můžete získat v těchto místech: Nelahozeves, Hleďsebe, Podhořany, Lešany, Staré Ouholice, Nové Ouholice, Veltrusy, Kozomín, Postřižín, Kralupy nad Vltavou - Minice, Mikovice, Zeměchy, Libiš, Kostelec nad Labem, Jiřice, Čakovičky, Záryby, Mratín, Nová Ves, Zlonín, Sluhy, Polerady, Měšice, Hovorčovice a přilehlé okolí
 • FORTENET
  Veltrusy
  FORTENET nabízí rychlé a kvalitní připojení k internetu v regionu Praha-Západ. Pokryty jsou obce Odolena Voda, Veltrusy, Postřižín, Vojkovice, Všestudy, Zlosyň, Nová Ves a mnoho dalších.
 • Sys-Data.Com
  Veltrusy
  Prioritní činností společnosti Sys-Data.Com s.r.o. je vysokorychlostní internet, který provozujeme po optických spojích a na bezdrátových technologiích. Nabízíme připojení o rychlostech 100 Kbit - 1200 Mbit, na přání i více a to v cenách již od 107,- Kč. Na internetovém připojení od nás je možné telefonovat na pevné linky a mobilní telefony velmi výhodně a bez jakýchkoliv paušálů. Dalším významným oborem, kterým se společnost zabývá jsou operační systémy pro instituce a firmy. Aktivity naší společnosti jsou na území celé ČR ve všech oborech, dále spolupracujeme se společnostmi z Německa, Polska, Slovenska, Litvy atd. Naše firma byla .
 • Componet s.r.o.
  Veltrusy
  Provozujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej veškerého sortimentu z oblasti výpočetní techniky a internetu. Nabízíme konzultace před nákupem zdarma. Konzultace jsou nejvíce využívány u WiFi prvků, neboť WiFi je velice široká oblast a orientace v ní není přeci jen jednoduchá. Zákazníkům na základě požadavku nabídneme vhodné řešení - tím zákazník ušetří čas, případně i peníze, neboť nemusí zkoušet různé antény, zařízení atp. Naše společnost poskytuje připojení k síti Internet ve vybraných oblastech ČR. Výhody připojení k Internetu přes naši společnost: - žádný zřizovací ani vstupní poplatek - připojení k internetu nonstop 24 hodin denně - neomezujeme data ani čas - neaplikujeme žádná Fair User Policy - veřejná IP adresa v ceně služby (u tarifů nad 512kbit) - 100 MB prostoru na našich serverech (pro Vaše webové stránky či data) - NONSTOP dohled nad sítí - NONSTOP zákaznická podpora


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz