Seznam provozovatelů wifi sítí - Struhařovmapa CR
 • StruhNet
  Struhařov
  StruhNet je nezisková komunitní síť obce Struhařov, jejíž cílem je umožnit především občanům Struhařova a to stálým i sezonním, levné a kvalitní připojení na internet a přístup k dalším síťovým službám jako alternativnímu řešení k nabídkám velkých operátorů. Výstavba a provoz sítě probíhá v úzké spolupráci s obcí Mnichovice a jejího projektu Komunitní sítě Mnichovicka jejíž je StruhNet součástí . Obě obce obdržely dotaci z fondů SROP Ministerstva pro místní rozvoj, která umožnila připravit celý projekt na profesionální úrovni, dostupný všem. Hlavní páteřní linka sítě je přivedena z Prahy vysokokapacitním (min 25Mbps full duplex) mikrovlnným spojem na stožár ve Struhařově. (22,9km v přímé viditelnosti)
 • ABC Online - Kalaš Stanislav
  Struhařov
  Kvalitní vysokorychlostní internet v oblastech Kamenicka, Velké Popovice, Sulice. Naše služby jsou bezkonkurenční za rozumnou cenu. Máme rozsáhlou síť vysílačů od Vltavy až po Benešov. Specializujeme se na výstavbu přípojných bodů v problémových oblastech. Máme individuální přístup ke všem klientům. Jsme maximálně rychlý a profesionální. Napište nám poptávku přes portál www.internetprovsechny.cz a dostanete 1 měsíc připojení k internetu na zkoušku zdarma, bez závazků a bez limitů.
 • CZNET
  Struhařov
  Nabizime: - bezdratove a kabelove pripojeni k siti internet, kabelovou HD televizi s az 110 kanaly - pevne linky voip - dovoz produktu Ubiquiti networks inc. primo od vyrobce
 • Komunitní síť Mnichovicka - KSM
  Struhařov
  Nekomerční, vyskorychlostní, bezdrátová datová síť budovaná za podpory EU prostřednictvím SROP (Společného regionálního operačního programu) a rozšířena dodalších loaklit
 • ÚVT
  Struhařov
  Společnost ÚVT, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako servisní organizace starající se o prostředky IT jiných firem. Od té doby se rozrostla na 20 stálých zaměstnanců, v některých oblastech spolupracuje s dalšími externími subjekty. Zaměřujeme se na zákazníky, kteří potřebují profesionální počítačové služby od jednoho dodavatele. Našim mottem je: „Volejte na jedno telefonní číslo, ať už potřebujete cokoli a my se o Vás postaráme“. Ideálním příkladem využití všech našich služeb je klient, který zakládá nebo se stěhuje do nových prostor: oddělení sítí mu navrhne a zrealizuje počítačovou síť (metalickou, bezdrátovou nebo optickou), zajistíme připojení k Internetu, naši servis administrátoři navrhnou z hlediska funkčnosti i bezpečnosti optimální strukturu serverů a pracovních stanic, poradíme s výběrem hardware a vybraný hardware dodáme, nainstalujeme servery a připojíme k nim veškeré požadované pracovní stanice a mobilní zařízení, v oblasti hlasových služeb můžeme nabídnout IP telefonii s neuvěřitelnými službami za skvělé ceny, a servisní oddělení se postará o hladký chod celé počítačové sítě.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz