Seznam provozovatelů wifi sítí - Stará Lysámapa CR
 • LUCO
  Stará Lysá
  Společnost LUCO nabízí vysokorychlostní připojení k internetu pro domácnosti i firmy. Naší snahou je poskytovat aktuálně nejlepší připojení k internetu, které garantujeme. O jeho kvalitu se starají naši školení technici 24 hodin denně. Celá síť je v současné době připojena k páteřní síti rychlostí 500 Mbit/s s možností rozšíření až 1 Gbit/s. Nabízíme kompletní servis IT. Nabízíme tarify od 300Kč.
 • MaRcomNET
  Stará Lysá
  Společnost MaRcom-Eko s.r.o. se zabývá poskytováním telekomunikačních služeb, zejména Internetu a projekty budování datové komunikační infrastruktury, tj. WAN sítí, serverů pro internetové služby (www, mail apod.), VPN služby, atd. Od svého vzniku v roce 1998 společnost MaRcom-Eko s.r.o. buduje vlastní telekomunikační síť. Každoročně investujeme značné částky do rozvoje této sítě. Budujeme nové uzly, rozšiřujeme geografické pokrytí a posilujeme kapacity stávajících uzlů. Při budování sítě využíváme nejnovějších technologií. Mezi hlavní cíle a přednosti naší společnosti patří kvalitní a rychlá technická podpora, schopnost poskytnout řešení dle specifických potřeb klienta a kvalitní páteřní síť. V roce 1998 jsme v Nymburce zprovoznili přípojný bod do sítě CESNET. V roce 2000 jsme se stali součástí sítě KPNQwest. Tímto krokem jsme pro naše zákazníky získali velmi kvalitní tuzemskou i zahraniční konektivitu. V současné době kromě Nymburka pokrýváme také tyto lokality: část Prahy 4 a 5, Lysá nad Labem, Milovice, Poděbrady, Přerov nad Labem, Krchleby, Semice a přilehlé okolí.
 • lysafree.net
  Stará Lysá
  Připojením k síti LysaFree získáté internet o rychlosti 4 - 100 Mbit/s a možnost využití dalších služeb. Rychlost připojení uživatelů je limitována vždy jen přenosovou technologií. Pokud je uživatel připojen přímo kabelem (například na optickou síť na sídlišti) může dosahovat rychlostí v řádech desítek Mbit/s. Při bezdrátovém připojení v pásmu 5GHz se rychlosti pohybují v relacích 4 - 20 Mbit/s. Přístup k síti není omezen časem ani množstvím přenesených dat. Provoz ve vnitřní síti je taktéž neomezen, takže je možné v některých místech využít plně přenosovou rychlost 100 Mbit/s. Parametry našeho připojení bez problémů vyhoví při provozování internetové telefonie VoIP nebo Skype. V síti provozujeme například DC++ a FTP servery pro výměnu dat, webkamery a ve vybraných lokalitách také digitální internetovou TV.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz